Artık Reklamlardan Gına Geldi

Bu konuyu okuyanlar

mustakilyazar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Bu reklamlar iyice bıktırdı. Malvare, Karpesky, Eset, Adadware ne bulduysam hepsini kurdum. Ama kurtuluş yok. Özellikle Google Reklam diye bir sapkın teşhirci var.
Sürekli reklam çıkartıyor. Özellikle SDN sitesine girmek kabus oldu benim için. Belki de bir daha shiftdelete.net'e girmeyecem.
Başka sitelerde bu kadar çıkmıyor. Bilmiyorum belki benim bilgisayarımdan kaynaklanıyordur. Bildiğiniz bir temizleme yöntemi varsa yardımcı olur musunuz lütfen.

SDN dışında diğer sitelerde bu kadar çıkmıyor. SDN ye girdiğim an, alttan, üstten, sağdan, soldan saldırıyor bu reklamlar.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,457
Virüs yemiş olabilirsiniz?. Bilgisayarınızı tarattınız mı?

Reaksiyon puanı
646
Bu reklamlar iyice bıktırdı. Malvare, Karpesky, Eset, Adadware ne bulduysam hepsini kurdum. Ama kurtuluş yok. Özellikle Google Reklam diye bir sapkın teşhirci var.
Sürekli reklam çıkartıyor. Özellikle SDN sitesine girmek kabus oldu benim için. Belki de bir daha shiftdelete.net'e girmeyecem.
Başka sitelerde bu kadar çıkmıyor. Bilmiyorum belki benim bilgisayarımdan kaynaklanıyordur. Bildiğiniz bir temizleme yöntemi varsa yardımcı olur musunuz lütfen.

SDN dışında diğer sitelerde bu kadar çıkmıyor. SDN ye girdiğim an, alttan, üstten, sağdan, soldan saldırıyor bu reklamlar.
anlamadım normal reklam mı yoksa şey büyütücü falan mı

mustakilyazar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Sürekli Çıkan, sağdan soldan, her tarafdan çıkan google reklamları. Sadece chrome da değil, firefox ta da çıkıyor.
Adblock denemedim. Adwcleaner denedim bir şey değişmedi.

Ekli dosyalar

• surekli-reklam-tacizi.jpg
    surekli-reklam-tacizi.jpg
    122.9 KB · Görüntüleme: 168
  • surekli-reklam-tacizi2.jpg
    surekli-reklam-tacizi2.jpg
    99.5 KB · Görüntüleme: 123
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru

Eklenti olarak reklam engelleyici kurun.

ömerim55

Profesör
Reaksiyon puanı
1,328
Normal Bunlar SDN sitesini kullanamayalım diye site sahipleri tarafından verilen reklamlar. Adblock kullan. Adblock plus çok iyidir.

mustakilyazar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Adblock daha önce (krom eklentisi olarak kuruluydu.) Sürekli "premium a geç, .... usd şu kadar $, bu kadar $ uyarıları" çıkıyordu. Ücret ödemeyince gayri faal oldu. Tekrar deneyeyim. Bu arada operaya da bi bakayım.
Bilgi veririm tekrar sagolun.
Herkese Teşekkür ediyorum.

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
Adblock daha önce (krom eklentisi olarak kuruluydu.) Sürekli "premium a geç, .... usd şu kadar $, bu kadar $ uyarıları" çıkıyordu. Ücret ödemeyince gayri faal oldu. Tekrar deneyeyim. Bu arada operaya da bi bakayım.
Ben Chrome uygulama mağazasına AdBlocker yazıp ilk çıkanı kurmuştum. Para istemedi gayet iyi çalışıyor. Tavsiye ederim. Logosu vs. bu şekilde tam ismini bilmiyorum.

Ekran Alıntısı.PNG

MyNameİsJOHNNY

Doçent
Reaksiyon puanı
362
AdGuard Ücretsiz Ve Harika

MURAT/712

Asistan
Reaksiyon puanı
118
AdGuard kullan ve ya opera tarayıcı varsa ayarlar bölümünden reklam engellemeyi seçebilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

mustakilyazar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
şimdi yoldayım ofise geçince bunları deneyim size bilgi vereceğim çok teşekkür ediyorum

Şu an REKLAMSIZ OPERA dan yazıyorum. :)) Daha önce niye duymadım bunu. Teşekkürler @MURAT/712, @Kadir ARSLANn ,
Sırada adblock ve adguard var.

Değerli arkadaşlar. Bir konuyu daha hallettik. Opera reklamsız çalışıyor. Ara yüzü oldukça güzelleşmiş-ferah bir hale gelmiş. (en son 7-8 sene evvel kullanmıştım)
Veee uBlock ile Adguard kurulumundan sonra Chrome da da artık reklam yok. TEŞEKKÜRLER.

Son düzenleme:

Kadir ARSLANn

Asistan
Reaksiyon puanı
288
şimdi yoldayım ofise geçince bunları deneyim size bilgi vereceğim çok teşekkür ediyorum

Şu an REKLAMSIZ OPERA dan yazıyorum. :)) Daha önce niye duymadım bunu. Teşekkürler @MURAT/712, @Kadir ARSLANn ,
Sırada adblock ve adguard var.

Değerli arkadaşlar. Bir konuyu daha hallettik. Opera reklamsız çalışıyor. Ara yüzü oldukça güzelleşmiş-ferah bir hale gelmiş. (en son 7-8 sene evvel kullanmıştım)
Veee uBlock ile Adguard kurulumundan sonra Chrome da da artık reklam yok. TEŞEKKÜRLER.
Ne demek iyi kullanmalar :)
Ama Opera'nın 2 sürümü var
Normal Opera birde Opera GX (oyuncular için tasarlanmış)
olanı var İkisindede Ad-Block özelliği var.
Ama GX'in arayüzü çok daha güzel ve daha akıcı geldi bana
Bende Opera GX'e transfer oldum. Sizde bi şans verin isterseniz.
@mustakilyazar

mustakilyazar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Teşekkür ederim.
Google play de DNS aratınca
Rootsuz DNS,
DNS ile bağlan,
gibi seçenekler var. Güvenlikle ilgili bulamadım. Link verebilir misin

mustakilyazar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Unlock Origin bulamadım. Adblock kurdum. Su an reklamsız olarak giriş yaptım. Bakalım hep böyle devam edecek mi