Artık Online Derslerden Bıkkınlık Geldi

öyle mi

• Kullanılan toplam oy
    25

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Sana bağlı tabii ki. Okuyup da ne yapacaksın, en fazla okuduğun bölümle ilgili bir mesleğe girip klasik bir insanın hayatına sahip olursun. Ülkemizde meslek bulamama gibi bir sorun da var, çok çile. Bunun yerine yaratıcılığını geliştir, müzik veya resim gibi sanat dallarına ilgin varsa bunlara yönel. Klasik insan olmak çok rahat, sadece çalışman gerekir. Kuralları yıkan insanlar her zaman üste çıkarlar, klasik insanlar değil.
O değil de yazdığımın konuyla hiç alakası yokmuş, kafama tüküreyim. Neyse, Covid-19 bitince okullar açılsın da başka bir şey istemek pek normal değil. Virüs varken okulların açılması daha riskli.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Uyanamamışım bu gün. 3 ders kaçırdım yaa. Sıkıcı değil bence. 3 dersi kaçırmak istemezdim. Bazı hocalar aşırı sıkıcı anlatıyor, o zaman dersten çıkıyorum.

Reaksiyon puanı
89
istersen derslere girmeyebilirsin başın ağrıyosa hocana söyle hiçbirşey yapamazlar online ders olmadan önce haberlerde 2 saatten fazla ekrana bakmak gözlere zararlı demiyomulardı şimdi 8 saat online ders ders çalıştıktan sonra 2 saatte oyun oynasak 10 saat ediyor ekonomi çökmesin diye bizi kör edicekler?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Derslerden bıkmış olabilirsin. Öncelikle bizi ilgilendirir mi o tartışılır.
Bıktıysan girmeyebilirsin ya da girip arkaya alırsın kimse aa mert nerede demez zaten.
Ben illa böyle yap demiyorum ama girmek istemiyorsan zorunda değilsin girip dinlemezsin ya da girmezsin o senin bileceğin iş. Bizi hiç mi hiç ilgilendirmez ister dinle ister dinleme, ister derse gir ister girme bize olan bir şey yok.

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Derslerden bıkmış olabilirsin. Öncelikle bizi ilgilendirir mi o tartışılır.
Bıktıysan girmeyebilirsin ya da girip arkaya alırsın kimse aa mert nerede demez zaten.
Ben illa böyle yap demiyorum ama girmek istemiyorsan zorunda değilsin girip dinlemezsin ya da girmezsin o senin bileceğin iş. Bizi hiç mi hiç ilgilendirmez ister dinle ister dinleme, ister derse gir ister girme bize olan bir şey yok.
haklısınız rahatsız ettiysem özür dilerim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...