Soru Yürürken karın ağrısı neden olur?

Sizde de oluyor mu?

• Kullanılan toplam oy
    8

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,698
Merhaba değerli forumdaşlar, bazen yürüdüğüm zaman karın boşluğumda garip bir ağrı hissediyorum, genellikle çok su içtiğim zamanlarda bunu yaşıyorum sanırım. Bir süre olduğum yerde durduğumda veya oturup dinlendiğimde geçiyor, karın kasımı sıkarak yürürsem ağrı hafifliyor.
Sizde de oluyor mu ve sebebini bilen var mı? Arkadaşlar apandisit olabilir diyorlar ama öyle olsa sürekli ağrı olması gerekmez mi?
Doktora gideceğim bu arada linçlemeyin, sizin de fikrinizi almak istedim ?

kaliuch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yazdıklarının aynısını ben de yaşıyorum. Ağrıyı hafifletmek için uyguladığım yönteme kadar aynı. Kendimi bildim bileli dışarıya çıkmadan önce su içersem oluyor. Ben de içmiyorum. Ama bakılması lazım gerçekten. Ben de gitmedim doktora. Doktora gittiğinde buraya güncelleme yaparsan süper olur.

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,698
Teşekkür ederim, muayene sonrasında buraya yazacağım.

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
529
Teşekkür ederim, muayene sonrasında buraya yazacağım.

Apandisit olamaz ağrısından duramazsın. Çok su içip, hızlı hızlı yürüyorsan dalak şişmesindendir. Ya yürürken çok su içme, ya da çok hızlı yürüme.

En azından benim kafamın bastığınca anlatmaya çalıştım. Bazen bana da olur. En iyisi doktora gitmek tabi ki.

Reaksiyon puanı
134
Merhaba değerli forumdaşlar, bazen yürüdüğüm zaman karın boşluğumda garip bir ağrı hissediyorum, genellikle çok su içtiğim zamanlarda bunu yaşıyorum sanırım. Bir süre olduğum yerde durduğumda veya oturup dinlendiğimde geçiyor, karın kasımı sıkarak yürürsem ağrı hafifliyor.
Sizde de oluyor mu ve sebebini bilen var mı? Arkadaşlar apandisit olabilir diyorlar ama öyle olsa sürekli ağrı olması gerekmez mi?
Doktora gideceğim bu arada linçlemeyin, sizin de fikrinizi almak istedim ?
Çok su içmekten oluyordur o ama doktora gitmeniz iyi olmuş

Nilda35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar sağlığın şakası olmaz buradan konuşulması da sadece insanları yanlış yönlendirmeye sebebiyet verir muhakkak sağlık sorunu yaşadığınız zaman doktora başvurun