Artık daha ciddi olucam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Latiroz Kaipa

Profesör
Reaksiyon puanı
636
Yönetimden bir modaratör bana daha insanları rahatsız etmemem ve daha ciddi olmam hakkında beni uyardı artık forumda daha ciddi biri olucağım. Şikayetiniz varsa özelden söyleyebilirsiniz.

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
Yönetimden bir modaratör bana daha insanları rahatsız etmemem ve daha ciddi olmam hakkında beni uyardı artık forumda daha ciddi biri olucağım. Şikayetiniz varsa özelden söyleyebilirsiniz.
ciddi olacam diyorsun tamamda o ppne tüm umudumu kaçırdı :D

Taha K.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,001
Sana kaç defa nasihat vermem lazım ? Buradan da banlanacaksın bu gidişte..

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
Kavga etmeyin ya.
Bilgisayar konusu dışında tartışmaya girmiyorum :) @Taha K. konuş, arkandayım. 13 yaşındasın, sistem alıp satmaya çalışıyorsun ama eline yüzüne bulaştırıyorsun. Parça alacağım diyerekten dolandırılıyorsun, hukuki yol varken de kavga ediyorsun.

Aramızda 2 yaş var ama sen hala bir çocuksun, 7 yaşındaki olan kuzenimi getirsem o daha olgun düşünür.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,287
Arkadaş kendi yanlışlarını görüyor neden küçük düşürmeye çalışıyorsunuz?

İlla bunu burda söylemeliydim mi?

Ona kalırsa Bende bazen dalga geçerim konularda saçma sapan mesajlar atabilirim.
SDN üyeleri ve ekibi beni nasıl anlıyorlarsa Bu arkadaşı da böyle anlamalı.

Latiroz Kaipa

Profesör
Reaksiyon puanı
636
Bilgisayar konusu dışında tartışmaya girmiyorum :) @Taha K. konuş, arkandayım. 13 yaşındasın, sistem alıp satmaya çalışıyorsun ama eline yüzüne bulaştırıyorsun. Parça alacağım diyerekten dolandırılıyorsun, hukuki yol varken de kavga ediyorsun.

Aramızda 2 yaş var ama sen hala bir çocuksun, 7 yaşındaki olan kuzenimi getirsem o daha olgun düşünür.
Her insan farklıdır konuşmak istemiyorsan güzelce söyleyebilirsin.

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
Her insan farklıdır konuşmak istemiyorsan güzelce söyleyebilirsin.
Sen güzelce uzaklaşmaktan anlıyor musun? Günde kaç kere Technopat başvurusu yaptığını, hesap açıp insanları rahatsız ettiğini açıklattırma burada. Bazı yaptığın saçma hareketleri de es geçiyorum hatta.

@_Zaur_ özel mesaj ile yazdıkları ile ilgili geçen bir rapor verdim, konu içeriğinde söyledikleri ile yargılayacak kapasiteye de düştüğümü düşünmüyorum. Siz de şu an konuyu okuyup bir yargıya vardınız :) Komik...

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,287
Sen güzelce uzaklaşmaktan anlıyor musun? Günde kaç kere Technopat başvurusu yaptığını, hesap açıp insanları rahatsız ettiğini açıklattırma burada. Bazı yaptığın saçma hareketleri de es geçiyorum hatta.

@_Zaur_ özel mesaj ile yazdıkları ile ilgili geçen bir rapor verdim, konu içeriğinde söyledikleri ile yargılayacak kapasiteye de düştüğümü düşünmüyorum. Siz de şu an konuyu okuyup bir yargıya vardınız :) Komik...
Kardeşim onun Technopatta yaptıkları seni bu kadar neden ilgilendiriyor?

Bu forumda yapsa neyse bende tepki gösterirdim

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,287
Kimin ne yaptığı beni ilgilendirmez ki. Bu forumda bir Ağır trollüğünü görmedim

enes.wtp

Asistan
Reaksiyon puanı
772
Kardeşim onun Technopatta yaptıkları seni bu kadar neden ilgilendiriyor?

Bu forumda yapsa neyse bende tepki gösterirdim
İlgilendirmiyor, siz konuyu okudunuz değil mi? Yazdıklarımı okuyorum da anlatmak istediğimi örnekler ile anlatmışım. "Güzelce uzaklaştırabilirdin" diyor, ben de uzaklaşmadığını açıkladım. Konu kapansın, böyle boş bir konu için ve böyle boş bir "çocuk" için ban yemek istemiyorum.

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
İlgilendirmiyor, siz konuyu okudunuz değil mi? Yazdıklarımı okuyorum da anlatmak istediğimi örnekler ile anlatmışım. "Güzelce uzaklaştırabilirdin" diyor, ben de uzaklaşmadığını açıkladım. Konu kapansın, böyle boş bir konu için ve böyle boş bir "çocuk" için ban yemek istemiyorum.
uçurdun sonunda :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...