Artık bende SDN'liyim, TP'den ayrılıyorum!

Bu konuyu okuyanlar

• Durum
    Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Herobrine

Müdavim
    Reaksiyon puanı
    4,046
    Allah senden razı olsun öz abim ?

Ben de 1.5 yıl sonra bütün forumlardan ayrılacağım. İlk başta TP. Kendi forumumu kurup kendi krallığımı yöneteceğim. İlk önce bir video kamera ve tripod alacağım. Recep Baltaş ve Abdullah Hacıgül'ü bilgimle ezer geçerim. Önce DA TP gibi YouTube kanalı, sonra forum.
    Lider olarak doğduk lider olarak öleceğiz?

Son düzenleme:

Herobrine

Müdavim
    Reaksiyon puanı
    4,046
    Bizi de çağırırsın değil mi ?
    Sizleri önden alalım. Domain'im var. Hosting'i de alacağım. Forum Türkçe olacak.

IMG_20230201_201104.jpg

2 yıl sonra bu yaşta bu bilgiye sahip olup 2 yılda bu kadar üye toplarsam şaşırmayın. Forum kurallarını bile yazdım. 1 adet İmparator (Admin), bir tane Şeyhülislam (Baş moderatör, 5 adet vezir (Süper moderatör), 15 tane de vali (moderatör). Monarşinin dibini yaşatacağım dibini. ?

Moderatör seçim zamanında bitin süper ve normal moderatörler görevden gidip baş moderatör ve ben kalacağım.

Yöneten vardır, bir de yönetilen. Yöneten adam her zaman adamdır.

CJYAGIZ

Öğrenci
    Reaksiyon puanı
    9
    Sizleri önden alalım. Domain'im var. Hosting'i de alacağım. Forum Türkçe olacak.

Ekli dosyayı görüntüle 178333

2 yıl sonra bu yaşta bu bilgiye sahip olup 2 yılda bu kadar üye toplarsam şaşırmayın. Forum kurallarını bile yazdım. 1 adet İmparator (Admin), bir tane Şeyhülislam (Baş moderatör, 5 adet vezir (Süper moderatör), 15 tane de vali (moderatör). Monarşinin dibini yaşatacağım dibini. ?

Moderatör seçim zamanında bitin süper ve normal moderatörler görevden gidip baş moderatör ve ben kalacağım.

Yöneten vardır, bir de yönetilen. Yöneten adam her zaman adamdır.
    Beni de çağır dostum, merakla bekleyeceğim.

irsuya

beyond negative diff
    Emektar
    Reaksiyon puanı
    2,942
    Hocam burada SDN'deki insanlar daha cana yakın. TP'de Mikail Fidan'ın bot olduğunu düşünüyorum.
    Sosyal'dekilere neden burdan sallıyorsunuz? Gidin multi açın yüzlerine sallayın, ayırca sizin NPC olduğunuzu düşünende çok. Hem DA forumda hem TP forumda .d

Durum
    Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...