Artics 1 bim kulaklık .

Petito00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Bugün bu kulaklığı aldım eve getirdim kullanmaya başladım fakat 2 jack girişini de arka panele doğru şekilde takmama rağmen çalışmıyorlar. Monitöre taktığımda ise kulaklık çalışıyor sadece.ne yapmam lazım

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
İade etmeniz lazım.
Bu kulaklık ile ilgili açılan 999999. Konu
Hepsinde söyledim almayın bozuk çıkar diye.

Yok hemen iade etmeyin bir driverini yükleyin. Tak çalıştır değil zaten.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,136
SteelSeries Engine yazılımını yükleyin. Monitörde çalışıp kasada çalışmıyor ise kasanın jack girişlerin sorun olabilir. Birde telefonda deneyin.

Petito00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
SteelSeries Engine yazılımını yükleyin. Monitörde çalışıp kasada çalışmıyor ise kasanın jack girişlerin sorun olabilir. Birde telefonda deneyin.
kulaklık sorunsuz çalışıyo ama mikrofon telefonda da çalışmıyor bi ayar yapmamız gerekiyo mu bilmiyorum ama telefon kulaklığında direkt olarak mikrofon çalışıyor hiç bişe yapmadan

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
kulaklık sorunsuz çalışıyo ama mikrofon telefonda da çalışmıyor bi ayar yapmamız gerekiyo mu bilmiyorum ama telefon kulaklığında direkt olarak mikrofon çalışıyor hiç bişe yapmadan
Driver yükleyip denediniz mi pc de.
Çalışmıyorsa driver ile iade edin derim.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,136
Telefonda 3.5mm ile bağlayınca direkt çalışması lazım ama bilgisayarda onun farklı bir ayarı var. Ben 3.5mm kullanmadığım için bilmiyorum ancak dediğim gibi bir ayar ile bilgisayarda hem mikrofon hem kulaklık kullanılabiliyor.

Petito00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
@Umut Çelik,

please connect a steelseries engine enabled device hatası alıyorum bilgisayar kulaklığı görmüyor...
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne olduğunu bilmiyorum tam olarak ama sanırım kullanmıyorum
1
Bir ihtimal ses kartı sorunu düzeltebilir.

Petito00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
millet birkaç şey kurcaladım hallettim sağ olun cevaplarınız için