Armin Van Buuren ,dj Tiesto Ve David Guetta

Bu konuyu okuyanlar

olympuskiller

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Az önce radyoda duydum Armin van Buuren, Dj Tiesto ve David Guetta Power Fm 'de programa başlayacaklarmış hemen power fm sitesine girdim ve inanamadım Armin 'in ASOT ve Tiesto 'nun Club Life'nı artık Türkiye de bir radyodan dinliyor olabileceğiz .Daha önce Di FM den dinliyordum ya da download yapıyordum artık Power Fm'den dinleyebileceğiz .Sizce böyle büyük isimlerin Türkiye'de yayına başlamaları neyin göstergesi olabilir?

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Power daha önce yapması gerekeni yaptı.Açıyorsun radyoyu ya r&b ya pop çalıyor.Dans diyede elektro house parçaları dayıyor.Akcent yok İnna yok Lady Gaga.. Hepsi kalite yoksunu yapımlar, gerçi çoğu yapım bile değil eski parçaları değiştirip değiştirip yeniden çıkartıyorlar.Melodi ritim vs hepsi tek düzen.Kurtarıcı ve devam ettirici bi vokal var gerisi hikaye.
Ayrıca power Armini canlı yayın saatinde koymaya cesaret edemedi.Çünkü millet transın ne olduğu konusunda en ufak bir fikri yok.Tiestoya bu konuda değinmek bile istemiyorum, çünkü artık transtan uzaklaştı oda, geçen Antalyada çaldı ama ne çalmak.Trans parça bulana helal olsun..
Guetta ise housedaki adamım benim.

olympuskiller

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Power daha önce yapması gerekeni yaptı.Açıyorsun radyoyu ya r&b ya pop çalıyor.Dans diyede elektro house parçaları dayıyor.Akcent yok İnna yok Lady Gaga.. Hepsi kalite yoksunu yapımlar, gerçi çoğu yapım bile değil eski parçaları değiştirip değiştirip yeniden çıkartıyorlar.Melodi ritim vs hepsi tek düzen.Kurtarıcı ve devam ettirici bi vokal var gerisi hikaye.
Ayrıca power Armini canlı yayın saatinde koymaya cesaret edemedi.Çünkü millet transın ne olduğu konusunda en ufak bir fikri yok.Tiestoya bu konuda değinmek bile istemiyorum, çünkü artık transtan uzaklaştı oda, geçen Antalyada çaldı ama ne çalmak.Trans parça bulana helal olsun..
Guetta ise housedaki adamım benim.
aynen öyle hocam cesaret edemediler ama bu da iyi bir başlangıç sayılabilir

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Valla Power ister canlı çalsın ister sonradan versin...Ben bugüne kadar ASOT ve Club Life ı netten indirip istediğim zaman dinliyorum..Zaten hepsinin nerdeyse tüm serileri var elimde..Her hafta eklenerek arşivimi genişletiyorlar sağolsunlar...

Trance müziğinde uzaklaşmak veya yakınlaşmak konularına diyecek bir şeyim yok...Ama şu var ki hâlâ Trance müziğinin kalesi Armin gibi görünüyor. Tiesto'nun artık bu konuda Trance müziğini tanıtmaktan çok kendi popülerliğine baktığı bir gerçek...E adamı da suçlayamayız..Sonuçta yaptığı işler ve Club Life serileri de, Trance olsun veya olmasın o kadar kötü değil..

Önemli olan müzikten zevk almak...Trance gibisi yok :)

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Tiestoda bi trans bıtkınlığı olmuş vaziyette, eski sayılabilecek bir röportajda daha ne kadar trans çalarım bilmiyorum demişti.Prodüksiyonda Armin gene sınıfta kaldı, mirage albümünde pek elle tutulur parçalar yok malesef.Ama mixingde dünyanın 1 numarası.2 hafta önce Bulgaristanda 5 saat çalmış :)

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
CLUBBER ZONE

Her Cuma 24:00 - 02:00 ve Cumartesi 23:00-02:00 saatleri arasında DJ Güven Öz canlı mixer performansıyla Metro FM'de.

Mixerde Güven Öz, mikrofonda Arzu Kaya ile dünyanın en iyi dans parçaları eşliğinde dans etmek istiyorsanız kulağınız Türkiye'nin en iyisi Metro FM'de Clubber Zone'da olsun !

reina.jpg

HER CUMA GECESİ 24:00 - 01:00 ARASINDA, ELECTRO İLE TANIDIĞIMIZ ÜNLÜ İTALYAN DJ OUTWORK; CANLI PERFORMANSI İLE RADYO MYDONOSE'DA !..

SON YILLARDA AVRUPAYI ETKİSİ ALTINA ALAN ROMEN EKOLÜNÜN EN DİKKAT ÇEKEN İSMİ DAVID DEEJAY HER CUMARTESİ 24:00 - 01:00 ARASI CANLI PERFORMANSI İLE RADYO MYDONOSE'DA...

Bir çok radyo bu girişimde bulunuyor :)