DJMAG Top 100 Dj Dünya Turnesi - Armin van Buuren, Martin Garrix Türkiye Konserleri

Darknes$

Rektör
Onursal Üye
DJMAG Top 100 DJs Dünya Turnesi, 14 Kasım'da Türkiye'de - Armin Van Buuren, Martin Garrix, Sunnery James & Ryan Marciano Konserleri​

Top 100DJs World Tour: Armin van Buuren - Martin Garrix
14 Kasım 2014 16:00
Life Park, İstanbul​Dünyanın en büyük DJ'leriyle bu yıla damga vurmaya hazırlanan DJMAG Top 100 DJs Dünya Turnesi, 14 Kasım Cuma günü ilk defa Türkiye'ye geliyor!

Dünyanın en iyi DJ'lerinin yüz binlerce elektronik müziksever tarafından oylanarak sıralandığı DJMag Top 100, 2014 listesinin açıklanmasıyla birlikte başlayacak uluslararası turnesiyle elektronik müziğin en büyük isimlerini milyonlarla buluşturmaya hazırlanıyor.

Bu büyük turnenin İstanbul ayağında, elektronik müziğin dev isimleri Armin van Buuren, Martin Garrix ve Sunnery James & Ryan Marciano ile 14 Kasım Cuma günü Life Park İstanbul'da gerçekleşecek unutulmaz bir şova hazır mısınız?

Armin Van Buuren
Daha önce DJ Mag Top 100 listesinde 4 yıl üst üste zirveye oturmuş ve kariyerinde “En İyi Uluslararası DJ” ve “En İyi Trance Müzik Sanatçısı” gibi ödüllere layık görülmüş olan Hollandalı DJ ve prodüktör, Top 100 DJs Dünya Turnesi kapsamında İstanbul’da sizlerle!

Kariyeri boyunca sayısız festival ve etkinlikte milyonlarca hayranının önünde sahne almış olan, müziği ile dünyanın gelmiş geçmiş en iyi DJ'lerinden biri olmayı başaran Armin Van Buuren ile unutulmaz bir eğlenceye hazır olun.

Martin Garrix
Elektronik müzik dünyasına adım attığı 2011 yılından bu yana kısa sürede milyonların hayranlığını kazanan, hit şarkılarıyla geleceğin bir numaralı DJ'lerinden olmaya aday Martin Garrix, İstanbul’daki ilk performansıyla, 14 Kasım’da Top 100 DJs Dünya Turnesi İstanbul’u sallamaya geliyor.

Genç yaşta dünyanın en büyük festivallerinde headliner olarak sahne almış olan Martin Garrix, Armin van Buuren ile birlikte uzun süre unutulmayacak bu etkinlikle Türkiye’de ilk kez sizlerle...

Sunnery James & Ryan Marciano
2006 yılında bir araya gelmiş ve Ultra Music Festival, Sensation, EDC gibi pek çok büyük festivalde sahne almış Hollandalı elektronik müzik duosu Sunnery James & Ryan Marciano bu müzik dolu etkinlik kapsamında 14 Kasım’da İstanbul’da...

Kapı Açılış: 16:00
Etkinlik Bitiş: 00:00
Deluxe Lounge: Deluxe lounge bilet sahipleri ikram servisi yanı sıra standart alanda serbest dolaşım hakkına sahiptirler. 18 yaşından küçük katılımcılar deluxe lounge’a ebeveyn refakatinde katılım gösterebilirler.


Bilet Fiyatları

1. Avantajlı Dönem Bilet Fiyatları
Deluxe Lounge - 275.00 TL
Normal - 77.00 TL


http://www.biletix.com/etkinlik/RLON2/TURKIYE/tr?camefrom=FB__20140915_31616846
 

GhostX

Profesör
EDM kesimlerinden kitleyi toplamak için değişik bir proje, EDM ile Trance müzik katliamı yapılacak herhalde. Bir trance müzik dinleyicisi olarak pek sıcak gelmedi bu parti ama ülkemizde bunada şükür diyoruz ne yazık ki.
 
Üst