Arma 3 Türk Oyuncusu Varmı ?

Bu konuyu okuyanlar

Piyanist89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
selam arkadaşlar bu aralar bir oyun arayısındayım. rs6 ile arma 3 arasında kararsız kaldım. rs6 biraz volant gibi grafigi oldugu için pek gercekci gelmiyor. ama çok tavsiye ediyorlar. arma 3 de tam istedigim askeri taktik oyunu ekip işi zevkli bir oyuna benziyor ama eski bir oyun hala türk server veya oyuncusu varmı acaba ? tüm dlc ile birlikte 100 tl. fiyat uygun ama işte türk oyuncu lazım. boşuna almıs olmayalım oyunu :)

Piyanist89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
İkisini yan yana koyup karşılaştırma yapar mısın?
tam olarak birbiri ile aynı demiyorum. sadece benzettim oyun hızı silahların büyüklügü pubg den sonra tuaf gelmiş olabilir :) o degilde tavsiye olarak nedir? rs6nın hangi paketini alayım ? gold ultimate gerekli mi ? yoksa deluxe veya standart mı alayım ? deluxe standart arasında 10 tl oynuyor hangisinde daha cok özellik var. veya armada varmı oyuncu oynadınız mı ?

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
tam olarak birbiri ile aynı demiyorum. sadece benzettim oyun hızı silahların büyüklügü pubg den sonra tuaf gelmiş olabilir :) o degilde tavsiye olarak nedir? rs6nın hangi paketini alayım ? gold ultimate gerekli mi ? yoksa deluxe veya standart mı alayım ? deluxe standart arasında 10 tl oynuyor hangisinde daha cok özellik var. veya armada varmı oyuncu oynadınız mı ?
Standart almamanı öneririm. Ben standart aldım ve birçok operatör kilitli. Birçok dediğim de Acemi hariç hepsi. Acemi'ninde extra hiç bir özelliği yok.

Piyanist89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Standart almamanı öneririm. Ben standart aldım ve birçok operatör kilitli. Birçok dediğim de Acemi hariç hepsi. Acemi'ninde extra hiç bir özelliği yok.
Teşekkürler. steamdan deluxe olarak aldım. çok fazla para baglamaya gerek yok. oyunu bilmiyorum sonucta ilerde sararsa kampanya oldugunda yükseltme yaparım.