Arkadaşlık Sitesi Fikri

Merhaba ; bir arkadaşlık sitesi açmayı planlıyorum

arabası olan bay ve bayan üyelerin üye olabileceği bir arkadaşlık sitesi yani bu sitenin farkı üyelerinin tamamınını arabası olması sitede plaka kontrolü şu şekilde olacak kişiler sahip oldukları veya kendilerine tahsis edilen aracın plakasını kayıt olurken yazmak zorunda plaka kontrolü açısından

arkadaşlık sitesi bir diğer adıyla arabası olan üyelerin buluşma noktası diyebiliriz .
sizin bu konudaki görüşleriniz nedir ?
 

KAZUYA

Doçent
insan arabasinin plkasini verip kendini desfire edecek kadar duz duvara tirmanirmi onu anlamadim. cok komik bu. istersen vatandaslik numarasinida versin ne dersin? * kime verecek sistemin arkasinda microsoft yada benzer bir sirketmi var yoksa kim oldugu belirsiz vatandasin birimi. sen admin olarak herseyi bilecek kadar sanslimi hissediyorsun kendini.sana kim guvenecek yada neden guvensin
 
tc no da versinle bide imza siküsü tamam
bende böyle bi site açmak istiyorum istediğim bilgiler bunlar
yada vekalet.com
herkes vekaletini vericek arabası evi olanlar tercihtir :D
 

DorukC

Asistan
Bu kadar otomobille ilgili platform varken boyle bir sitenin is yapacagini acikcasi sanmiyorum.
 

Karsak

Asistan
Moralini bozmak gibi olmasın ama bu iş olmaz çok açık ve net adam arabasının plakasını verecek falan bunlar çok uzun işler hemde çok
 

myefsane

Dekan
Piyasada o kadar çok arakdaşlık siteleri var ki memurlar için bile var. Bence tutmaz Türki ye de kaç bayanın arabası var? Erkekler de sadece erkeklerin olacağı bir arkadaşlık sitesine üye olmak istemezler heralde :=)
 
Arkadaşım şevkini kırmak istemem, girişimcileri her zaman takdir ederim ama yenilikçi ve kimsede olmayan bir düşünceyle geliştirilmiş web portalları açman gerekiyor. Bırak arabası olanları, belli markanın belli modelleri için bile ayrı fan siteleri (orada arkadaşlıklar da gelişiyor) vs mevcut. İnsanlar oralara deliler gibi mesaj gönderiyor. Yani sen arabası olanlarla ilgili bir site kurmak istiyorsan inan çok inovatif bir site olması lazım. Yani kimsenin yapmadığı yenilikler bulunan esrarengiz içerik sağlayabileceğin bir site olmalı. Yoksa internette her gün açılan onlarca çöp siteden biri olur gider. Yanlış anlama naçizane görüşlerim bunlar.;)
 

Helitron

Asistan
arabası olanların genelde sevgilisi vardır zaten...

sevgilisi olanlar da arkadaşlık sitesine gelmez...
 
Değişen koşullara uyabilmek için toplumsal, kültürel ve yönetimsel ortamlarda yeni yöntemleri kullanılmaya başlanan kimse.

2. Yenileşimci.

Bana bu kelimenin anlamını araştırma fısatı verdiğin için sağol..
:)

Sen sağol dostum.;)

arabası olanların genelde sevgilisi vardır zaten...

sevgilisi olanlar da arkadaşlık sitesine gelmez...

Bu harbi iyiydi.:mrgreen:
 
Fikir üretmek ve bir projeye başlamak güzel. Ancak o kadar çok arkadaşlık sitesi var ki bu proje tutmayacaktır. Eğer bir proje geliştiriliyorsa inovasyon denen bir kavram vardır bu da proje için değişimler yapmak ya da olmamışları üretmek anlamına geliyor.Böyle olmadığı sürece istediğiniz projeyi geliştirin malesef çok fazla tutmayacaktır.

En basiti youtube, facebook bunlara o kadar çok alternatif sayılıabilir. ancak bunları diğerlerinden ayıran 10'larca özellikte sayılabilir. Önemli olanda budur; farklı olabilmek ;)
 
Üst