Arkadaşlar yardım edin sınıfta kaldım

Bu konuyu okuyanlar

@Sizofren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar bu arkadaşin yaşadiklarinin aynisi başima geli̇yor ş I ̇mdi̇.
Bu arkadaş I taniyanlar bana mesaj atsin sadece dertleşmek I ̇sti̇yorum.
Profil:fevzi0123
:'(

Son düzenleyen moderatör:

karetra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende Kalıyorum. Hala aileme açamadım. Ailemde hiç kalan olmadı abim kardeşim . O yüzden de ayrı bır dert var içimde karne yaklaşıyor Karne almayı düşünmüyorum o güne kadar Söylemeliyim. :( Ama insan söyleyemiyor. Çünkü ailem böyle bi durumu aklından bile geçirmiyorlar Beklemiyorlardı. Heleki ailenin en başarılı çocuğu ben iken Şimdi ne hallerdeyim :(

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Ben de iki kez sınıfta kaldım. Bunun nedeni tamamen tembellik. Kimi çocukken hayatını yaşar, kimi erişkinken. Bugün hayatınızı yaşamaya bakın, nasılsa daha sonra acısı acımasızca çıkacak. Hem şimdi, hem sonra mutsuz olmayın.

MerveOzgur

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Şimdi kimse kırılmasın gücenmesin, en başarılı bireydim böyle oldu diye birşey yok. Ya salladınız eğitim dönemini bolca, ya da çalışkan bireyler değilsiniz. Öncelikle bunun sebebini kendiniz bir belirleyin. Sınıfta kalmanızın nedeni ne ise onun farkına varın ki, çözebilesiniz arkadaşlar.

hanes

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Üzülmeyin beyler ailenize seneye çok daha sıkı çalışacağınızı söyleyip ertesi sene daha çok çalışın

raiven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hayatın devam ediyor. Naparsan yap, istersen kendini sakatla, istersen delir, istersen kötü bir olay olsun. Sen en kötü durumda dahi olsan ölmedikçe yaşıyorsun. O yüzden bunu bilerek yaşaman sana ödül olarak geri döner. Ne kadar sınıfta kalsanda azim ile, sabır ile devam edersen sen hala sensin. Seni seven ve değer veren insanlar var, konu ne kadar da eski olsa, bunu tüm insanlara söylemek istiyorum. Hayırlısı için devam edin.