AMD Catalyst Control Center

Yasin2506

Üyecik
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarım Windows 10 idi. Bayadır yavaşladığı için formatladım ve elimde sadece 4gb flaş bellek olduğu için Windows 7 yükledim. Corona bitince tekrar Windows 10'a geçeceğim. Format attıktan sonra sürücülerimi kurdum fakat Catalyst Control Center'ı açamıyorum. Lütfen bana yardım edin. Bilgisayar Modeli: Acer Aspire E1-572G
amd.jpg

Hata tam olarakta bu.

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarım Windows 10 idi. Bayadır yavaşladığı için formatladım ve elimde sadece 4gb flaş bellek olduğu için Windows 7 yükledim. Corona bitince tekrar Windows 10'a geçeceğim. Format attıktan sonra sürücülerimi kurdum fakat Catalyst Control Center'ı açamıyorum. Lütfen bana yardım edin. Bilgisayar Modeli: Acer Aspire E1-572G
Ekli dosyayı görüntüle 92471
Hata tam olarakta bu.
4 GB olsa bile Windows 10,8.1,8 kurabilirdin. ESD sıkıştırması ile. UEFI mi kurdunuz Windows 7'yi?

Yasin2506

Üyecik
4 GB olsa bile Windows 10,8.1,8 kurabilirdin. ESD sıkıştırması ile. UEFI mi kurdunuz Windows 7'yi?
Sanırım UEFI değil. ESD sıkıştırması tam olarak ne oluyor bilmiyorum. Ve Windows 10 Lite'ı kurmayı denedim ama o daha berbattı. Ekran kartı sürücüsünü yükler yüklemez çöküyordu bilgisayar.

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
Bunu biliyorum ama bunu yaparken windows dosyalarının silinip silinmeyeceğinden emin olamadım. Tekrar komple çökertmeyeyim bilgisayarı? :)
Hayır bir şey olmuyor. Ben çok kere yaptığımdan sizede önerdim. Bildiğim şey yani sıkıntı yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 92471
Hata tam olarakta bu.
Onu yaptıktan sonra o sürücüyü silin. Güncel kurun.

Yasin2506

Üyecik
Hayır bir şey olmuyor. Ben çok kere yaptığımdan sizede önerdim. Bildiğim şey yani sıkıntı yok.

Onu yaptıktan sonra o sürücüyü silin. Güncel kurun.
Denedikten sonra dönüş yapacağım. Teşekkürler.

Denedikten sonra dönüş yapacağım. Teşekkürler.
Diskim şuan gpt formatında. @Drift King

Son düzenleme:

Yasin2506

Üyecik
Verdiğim linkten indirin.
Yükledim herşey normal olarak çalışıyor. Çok teşekkür ederim. Ama sanki bilgisayarda bi ağırlık var. Onun için ne yapmalıyım?

Yükledim herşey normal olarak çalışıyor. Çok teşekkür ederim. Ama sanki bilgisayarda bi ağırlık var. Onun için ne yapmalıyım?
Ve Cs:GO'yu açamıyorum.

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
Dism++ adlı program ile bir temizlik yapın. Gereksiz programları msconfig üzerinden devre dışı bırakın. SSD yok ise SSD almak kesin çözüm yoludur. Birde görev yöneticisinden gereksizleri kapatın.