Yardım arkadaşlar saçma ama bi bakın

Bu konuyu okuyanlar

Ediz reis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
selam ben annemin söylemesi üzerine çöp atmaya gittim gelirkende bakkala uğradım ve sakız aldım 4 tane güzel sakız olmadığı için lol sakızı aldım tadı çok güzel diye sonra eve geldim çiğnemeye başladım ve bi 38 olduğuna kararlaştırdığım kart çıktı ama hatalı basım normalde kartın numarası tam gözükür ama bu yarısı altta yarısı üstte alttaki daha az sizce bunu ne yapmalıyım yoksa direkt çöpe mi atam
Mesaj otomatik birleştirildi:

fotoğraf atabilirim

Nissan Laurel altima

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
41
selam ben annemin söylemesi üzerine çöp atmaya gittim gelirkende bakkala uğradım ve sakız aldım 4 tane güzel sakız olmadığı için lol sakızı aldım tadı çok güzel diye sonra eve geldim çiğnemeye başladım ve bi 38 olduğuna kararlaştırdığım kart çıktı ama hatalı basım normalde kartın numarası tam gözükür ama bu yarısı altta yarısı üstte alttaki daha az sizce bunu ne yapmalıyım yoksa direkt çöpe mi atam

fotoğraf atabilirim
Bence çöpe at reis ama fotoğraf yok

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,141
Harbiden saçma. Sakızdan kart mı çıkar? Geri götür sakızı koy kağıdına geri ver dükkana.
Geri götürmeseniz tüketici hakları hakem heyetine başvuracam söyle. Vee 4 sakızı al gel

Ediz reis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Harbiden saçma. Sakızdan kart mı çıkar? Geri götür sakızı koy kağıdına geri ver dükkana.
Geri götürmeseniz tüketici hakları hakem heyetine başvuracam söyle. Vee 4 sakızı al gel
belki toyzz store a söylersem bişeyler yapar diye ama şimdilik bende

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,141
Eğer sakız ıslaksa kurut önce. Satıcı şüphelenmesin.

Ediz reis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Eğer sakız ıslaksa kurut önce. Satıcı şüphelenmesin.
ağzımda şua....

sakızla ilgili bişey yok bu lol bebek etkinliği bi kağıt var 45 tane ufak kart çıkıyo hepsini ona yapıştırırsan t shirt ve bişey veriyolar

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,141
ağzımda şua....

sakızla ilgili bişey yok bu lol bebek etkinliği bi kağıt var 45 tane ufak kart çıkıyo hepsini ona yapıştırırsan t shirt ve bişey veriyolar
Üretim hatalı kart bulmuşsun işte. Üretim hatalı para bulursan çok çok paha satabilirsin. Sen para bul.
kartı felan boş ver