Yardım Arkadaşlar İnternet Bağlatacağımda Bir Yardım.

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar merhaba yeni evime internet bağlatacağımda Türk Telekom ve Wodafone gittim. Paket olarak Wodafone daha uygun geldi ancak Türk Telekomdaki çalışan bir konuda aklımı karıştırdı. Sırasıyla wodafone ve Türk telekomdaki görüşmemi özet geçceğim.

Wodafone: Beyefendi hattınız 16mbps hızı destekliyor. 16mbps paketimiz sınırsız 70tl + 9 lira modem parası her ay. Aslında bu kafama yatmıştı.

TürkTelekom: Beyefendi hattınız 50mbps hıza kadar sorunsuz destekliyor. Fiber altyapınız var. Diğer sağlayıcılarda Türktelekomu kullanıyor. 16mbps bağlatırsanız hızınız ortala 14-15 olur ama diğer sağlayıcılarda bu hız düşer. Siz başka bir sağlayıcı alırsanız 16mbps size ortalama 9-10 mbps arası bir hız gelir. Türktelekom paketimiz 16mbps 89 + 9 lira modem ücreti.

Arkadaşlar iki sağlayıcıyla görüşmem bu şekilde oldu. Aslında ben wodafoneden direk bağlatacaktım. Ama bu çalışan beni bir şüpheye düşürdü. İnternetle tek işim tv ile film felan izlemek olur. Evde eşim ve ben varız. Wodafoneden bağlatırsam internet hızım çok düşer mi

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Sadece son cümleyi okudum kusura bakma. Tek tek iss altyapı desteği sorgulayın. Hangisinde iyiyse onu seçin.