Arkadaş olmak istiyorum

gesapple

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
ne zaman birisiyle arkadaş olsam benden uzaklaşıyor insanlarla aynı ortamda duramamaya başladım küçük bi odada 10 kişiden fazla insan varsa direk dışarı kaçıyorum insanlardan rahatsız olmaya başladım asexual bir insanım cinsellikle alakam yoktur gayette asosyal bir insanım hemde çok fena ne yapmam lazım insanlarla arkadaşlık kurabilmem için :(

safa_psd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ne zaman birisiyle arkadaş olsam benden uzaklaşıyor insanlarla aynı ortamda duramamaya başladım küçük bi odada 10 kişiden fazla insan varsa direk dışarı kaçıyorum insanlardan rahatsız olmaya başladım asexual bir insanım cinsellikle alakam yoktur gayette asosyal bir insanım hemde çok fena ne yapmam lazım insanlarla arkadaşlık kurabilmem için :(
Ben yeni üyeyim nasıl yeni konu oluşturucam?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Açmak istediğiniz konu ile ilgili bölüme gidin mesela Samsung cihaz için konu açmak için akıllı telefonlar -samsung bölümüne gidin sağ üstten yeni konu aç tuşunu bulun

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Uygun olan bölüme girip, sağ üst taraftan "Konu Aç" butonundan uygun başlık ve etiketleri ekleyerek açabilirsiniz.

İyi Forumlar...
--- Gönderi Güncellendi ---
Öncelikle karşıdaki insana değer verdiğini hissettir. Bunuda küçük jestlerle yapabilirsin. Aynı anda birçok arkadaş edinmeye çalışma ilişkilerin tökezler. Sana tavsiyem kendin ol, biraz daha girişken ol.

İyi Forumlar...

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Kendine güvenmek gerek ilk önce o asosyaldeki "A"yı çıkarman gerekiyor. Sosyal ol. Değer verirsen değer görürsün unutma. Arkadaş arkadaşı getirir. Zincirleme gibi.

İyi Forumlar.

Son düzenleme:

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Kendine güvenmek gerek ilk önce o asosyaldeki "A"yı çıkarman gerekiyor. Sosyal ol. Değere verirsen değere görürsün unutma. Arkadaş arkadaşı getirir. Zincirleme gibi.

İyi Forumlar.
Seninde değere kelimesinin sonundaki 'e' harfini çıkarman gerekiyor :D

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Boşver yalnızlık iyidir ne yapcan arkadaşa zaten hepsi kuru kalabalık.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
images

Coolumsu

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Belki de yalnız olmayı sen tercih ediyorsundur. Mutluysan, sorun yok. Ancak seni mutsuzluğa itiyorsa bu durum, psikolojik destek almanı tavsiye ederim. İyi ki senin gibi biri değilim. Genelde insanlar benle arkadaş olmak için yarışırlar. :)