Yardım Arka planda YouTube açmak

James Howlett

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,574
Arkadaşlar konu yasak mı bilmiyorum ama arka planda YouTube nasıl açılır?

LuiLibero

Asistan
Reaksiyon puanı
151
iOS kullanıyorsanız çözümü anlatayım. (Youtube Premium Gereklidir)

Ayarlar > Arama çubuğu > “RiR” yazın > “Resim içinde resim” > RiR otomatik başlasın.
IMG_1208.jpeg

(Her türlü videoda olur (Tarayıcı) ama Youtube’da Premium lazım.)

draktepe

Asistan
Reaksiyon puanı
143
3. parti yazılımlar bunu eskiden yapıyordu. Gelecektede yapacak gibi görünüyor. Artık google da akıllanmaya başladı. Buldukça bu yazılımları engelliyor.
Benim önerim youtube premium kullanmak. Çünkü 3. parti yazılımlar google hesabınızın şifresini isteyebilirler. Çok büyük güvenlik zaafiyeti oluşturabilirler. Eskiden telefonlarda video izleyip müzik dinliyorduk. Şimdi bankacılık işlemlerinden tutup birçok güvenlik gerektiren işlemleri yapıyoruz.
Olağan üstü bir durumda yüklediğimiz uygulamaların yasal sorumlusu bizleriz.

James Howlett

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,574
iOS kullanıyorsanız çözümü anlatayım. (Youtube Premium Gereklidir)

Ayarlar > Arama çubuğu > “RiR” yazın > “Resim içinde resim” > RiR otomatik başlasın.
Ekli dosyayı görüntüle 193143

(Her türlü videoda olur (Tarayıcı) ama Youtube’da Premium lazım.)
Bu açıkmış bende ama safariden hiç denemedim deneyim

Denedim olmadı kapanıyor

James Howlett

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,574
3. parti yazılımlar bunu eskiden yapıyordu. Gelecektede yapacak gibi görünüyor. Artık google da akıllanmaya başladı. Buldukça bu yazılımları engelliyor.
Benim önerim youtube premium kullanmak. Çünkü 3. parti yazılımlar google hesabınızın şifresini isteyebilirler. Çok büyük güvenlik zaafiyeti oluşturabilirler. Eskiden telefonlarda video izleyip müzik dinliyorduk. Şimdi bankacılık işlemlerinden tutup birçok güvenlik gerektiren işlemleri yapıyoruz.
Olağan üstü bir durumda yüklediğimiz uygulamaların yasal sorumlusu bizleriz.
Kesinlikle öyle 3. Parti uygulamaları hiç kullanmadım ne androidte nede iosta, dediğin gibi e devlet var bankalar var telefon artık kişisel bir ürün herşeyin telefonda