"Arda yıldız değil.."

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
sergen_ntvspor.jpg

Futbol yorumcusu Sergen Yalçın derbi kehanetinde bulundu, Türk futbolunun yükselen değeri Arda hakkında konuştu..

Lig TV’de ‘2’ye 1’ programına konuk olan Sergen Yalçın derbi kehanetinde bulundu

“G.Saray’ın golcüsü yok, Beşiktaş da sahasında baskılı oynuyor. Derbide oynamak isterdim, tabii ki siyah-beyazlı formayla.”

SÜPER Lig’de ’4 Büyük’ takımda birden oynayan tek futbolcu unvanına sahip Sergen Yalçın dün LigTv’de katıldığı ’2’ye 1’ programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ömer Güvenç ile Bahri Havadır’ın sorularını yanıtlayan Sergen’in birbirinden ilginç sözleri:

DENİZLİ BIRAKMALI
DENİZLİ geçen sezon çifte kupa kazanmış ardından da yorulduğunu söyleyip bırakıp gitmişti. Sonra ısrarlar üzerine geri döndü, bence yönetim yanlış yaptı. O zaman teşekkür edip yollarını ayırmalılardı. Zaten sağlık sorunları da varmış. Bence Denizli sezon sonunda mutlaka bırakmalı.

ARDA YILDIZ DEĞİL
ARDA’YLA konuştum ve daha yıldız olmadığını söyledim. Çünkü Arda’nın temposu düşük. Bir de yıldız futbolcu dediğin duran toplardan gol atar, en kritik anlarda ortaya çıkıp maçı çevirir, takımını kurtarır. Arda henüz bu seviyede değil, bu yüzden ona daha yıldız dememek lazım...

G.SARAY GOL ATAMAZ
DERBİYİ %60 Beşiktaş kazanır. Çünkü G.Saray’ın golcüsü yok. Sakatlanan Jo da oynamayacakmış. Gol bulmakta zorlanan G.Saray’ın İnönü’den galip çıkma şansı düşük. Ayrıca Beşiktaş seyircisi önünde tempolu ve agresif oynuyor. Pazar günkü derbide oynamak isterdim tabii Beşiktaş formasıyla... Şu anki halimle çıkıp o maçta 15-20 dakika rahatlıkla oynayabilirim.

ŞAMPİYON FENER
SÜPER Lig’i bu sezon F.Bahçe kazanacaktır. Gerek kadro açısından gerekse de fikstür olarak büyük avantaja sahipler. Bakmayın son iki maçta puan kaybettiklerine. Şans yanlarında değildi. Her zaman böyle olmaz.

HIDDINK’İ SİNDİREMİYORUM
HIDDINK tercihini sindiremedim. Terim devam etmeliydi. Belli ki Hiddink’i getirmek için bir çuval para verdiler. O kadar parayı kime verseler kabul ederdi. Teknik direktörlük şansımı denemek istiyorum. Hedefim 3 Büyükler’i çalıştırmak, zaten kim istemez ki...

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20100219/arda_yildiz_degil.html?kf_6

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Sergen'in bu yorumuna şaşırmamak lazım dünkü sözlerinden sonra. Adam futbolu unutmuş artık. :)

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
18 takımlı ligde 90 tane takım değiştirmiş adamlar çıkıpda boş boş konuşuyolar ya deli oluyorum.

Kim yıldızmış peki onuda söyleseymiş. Herkesin işi gücü Arda olmuş yahu naptı len size çıkıpda bi açıklayın bilelim :D Irzınıza mı geçti. Geçse bu kadar uğraşmaz konuşmaztınız herhalde :D

gvn

Profesör
Reaksiyon puanı
19
herkesin bir görüşü var

evowinds

Dekan
Reaksiyon puanı
174
Gene birisi kuyuya taş attı. Hadi hayırlısı bakalım :D

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Saygı duymak lazım.:) Serci kendisiyle kıyaslıyor olmalı Arda'yı.
Kişisel yorumum da Sergen ayarında bir tane daha Türk futbolcunun futbolumuzda olmadığıdır. Ancak yine de Türk futbolcular ile kıyaslanıyorsa şayet, Arda'ya yıldız dememek haksızlık olur.

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Bişeyi de beğen be.Beğendiğin 1 şey söyle.Başka bişey istemiyorum.Futbolculuğu bırakıp gündemde kalmak için yapılan rezillik bu Sergen'in yaptığı.Yazık be bu zihniyete...

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67
18 takımlı ligde 90 tane takım değiştirmiş adamlar çıkıpda boş boş konuşuyolar ya deli oluyorum.

Kim yıldızmış peki onuda söyleseymiş. Herkesin işi gücü Arda olmuş yahu naptı len size çıkıpda bi açıklayın bilelim :D Irzınıza mı geçti. Geçse bu kadar uğraşmaz konuşmaztınız herhalde :D

Bence gayet mantıksız konuşmuşsun. Bir adamın çok takım değiştirip değiştirmemesi konuşamayacağı anlamına gelmez.

Ayrıca oynadığı takımlar da ortadadır. Gerçek bir yıldız varsa o da Sergen'dir.

Sergen Yalçın'a katılıyorum. Adam olamaz dememiş. Şu hali ile değil demiş ki bence de öyle.

Ama Türkiye'de yıldız olabilecek tek adam bence.:flowers:

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Bence gayet mantıksız konuşmuşsun. Bir adamın çok takım değiştirip değiştirmemesi konuşamayacağı anlamına gelmez.

Ayrıca oynadığı takımlar da ortadadır. Gerçek bir yıldız varsa o da Sergen'dir.

Sergen Yalçın'a katılıyorum. Adam olamaz dememiş. Şu hali ile değil demiş ki bence de öyle.

Ama Türkiye'de yıldız olabilecek tek adam bence.:flowers:

Ben ona çok konuşuyor demedim boş konuşuyor dedim.

Söylediklerimi doğru anla mantık canavarı kardeşim
Ayrıca ;

Tek yıldız Sergenmiş anca gülerim ben buna:D

Ozaman Hakan şükürler Metin oktaylar ve adını unuttuğum niceleri hiç bişi ozaman

Mantıksızlaşma Onur :huh:

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Olacak olacak...

jungeman

Profesör
Reaksiyon puanı
67

Ayrıca ;

Ozaman Hakan şükürler Metin oktaylar ve adını unuttuğum niceleri hiç bişi ozaman

Bence sen doğru anla kardeşim :tongue: Ben tek yıldız demedim. Gerçek yıldız dedim.

Hakan Şükür, Metin Oktay, Tanju ve niceleri Türk Futbolunun yetiştirdiği üstün yeteneklerdir ve es geçilemezler. Nasıl Sergen Yalçın es geçilemiyorsa...

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
bir şeyide tadında bırakın be bıraktın futbolu neyine senin yorumculuk böyle boş boş gündem yaratırsın

enrooy

Profesör
Reaksiyon puanı
14
görüşlerine saygı göstermeliyiz bence de söyledikleri çok yanlış değil

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Beşiktaşlılarla hiç tartışasım yok nasılsa kardeş takım:clover:

iskoco

Profesör
Reaksiyon puanı
12
ben bu lafı arda ilk oynadığından beri diyorum :) sergen dese nolacak benim bildiğim süper ligde alex tabata(aday) gökhan gönül gsde kewell gösteriyor kendini...

---------- saat 23:26 eklendi ---------- önceki mesaj saat 23:19 eklenmişti ----------

Ayrıca ;

hakan şükürün attığı güzel golleri toplasan 20yi zor bulur geri kalanı ya yanlışlığınan kafasına çarpar ya başkası atmaz ona verir halk dilinde ekmekçi yani brezilya liginde romarionun 1000 golü var bu adam nasıl atmış o kadar golü rıdvan dilmenler aykutlar lefterler selçuk yulalar unutulmaz birde jay jay okocha moldovan boliç baliç pierre van hooijdonk johson uche anderson daha çok ta yeterli bu kadar :)

gameovermee

Asistan
Reaksiyon puanı
2
herkes hıncal uluç olmayı istiyor ama başaramıyor. genelde kendisi en uç yorumları yapar ve en azından kendi dogrularıyla uyuşan gerekçelerini açıklar. fakat sergen aman Allah'ım birşey iddia ediyor aynı programda 2 dk sonra tam aksini iddia ediyor. bu konuya özel yazmıyorum bu yorumumu genel olarak sergenin saçmalıgından bahsediyorum. keşke hep yeşil sahada kalsaydı en iyi bildigi işi yapmaya devam etseydi.

arakli

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Arda yıldız bize göre.. ama avrupa standartına uygun yıldız değil. bunu demek istedi herhal..

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
G.Saray Bu Maçı ALırsa Ne Diyecek Acaba

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Futbola siyasete yaklaşır gibi yaklaşıyor insanlar... Bir takımı tutayım, onun futbolcuları ilelebetiyi diğerleri kötüdür...İyi oynarmış kötü oynarmış bakan yok... Bir maçta iyi oynar bir maçta kötü... Bir oyuncunun yıldız olup olmamasından çok yıllar içindeki performansına bakın. Adı daha 5-6 yıldır sahalarda. Bu süreye göre bir çok futbolcudan daha çok nam kazandığı gerçek. Ama 6 yılda adı çok duyuldu, sonra ne olduysa oldu berbat ötesi oldu dnilecekse yıldız denilemez. İzleyin görün futbolu bırakıncaya kadar. Maçların hareketlerinin tadına bakın, sıfatları sallayın...

daskapital

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arda sadece iyi çalım atabiliyor son vuruşları kötü messi ye kıyaslanıyor birde ..

yusuf_3336

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence Sergen Kendisinden başka yıldız istemiyor ben çok dikkat ettim ona her programda bence ardaya darbe yapma planı messiyle kıyaslanma :biggrin:

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Sergen'in Sözlerini ben Aylardır Sarfediyorum

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Sergen haklı, sadece Arda için değil Tuncay içinde yıldız diyorduk napıyor avrupada hiç bişey yapamıyor. Bence büyük futbolculuk kendini Türkiyede değil dünyada kanıtlamaktır bunu da becerebilecek çok az futbolcu var ülkemizde.

Seng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arda'ya sen yıldızsın sen yıldızsın denile denile böyle oldu zaten.

Sergen yanlış konuşmamış bence de.

ridvan1452

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Sergen yalcın buyuk futbolcuyduda nıye almadılar ya yurt dısından bayrn nası kontrol ettıde reddetı buyuk futbolcu sadece oyunundan anlasılmas kendı hayatındanda anlasılır buyuk futbolcu demek her yonuyle en iyi olması lazım sorumsuz bastan salma olmması lazım sergen ıyı oyuncu olsaydı enazından bitakımda uzun surelı oynardı sergenın degıstirdıgı takım sayısıda bellı

Buda 2,500 mesajım :)

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Son vuruşları kötü yıldız değil ama attı golünü.Kapağı yolladı.