Arda Turan domuz gribi oldu!

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
FLAŞ... Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Arda Turan'ın domuz gribi olduğu ortaya çıktı. Galatasaray'ın resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada oyuncusu Arda Turan'ın yapılan sağlık kontrolünde H1N1 virüsünün pozitif çıktığı saptandı.

İŞTE ARDA TURAN İLE İLGİLİ AÇIKLAMA!

Futbolcumuz Arda Turan’ın burun akıntısı, ateş ve genel halsizlik şikayetleri ile başlayan sağlık sorunu için yapılmış olan testlerinin bugün çıkan sonuçlarında H1N1 test sonucunun pozitif olduğu saptanmıştır. Futbolcumuz konuyla ilgili detaylı olarak bilgilendirilmiş olup başlanan tedavisine düzenli bir şekilde devam edilmektedir.

Sağlık durumu iyi olan ve istirahata alınan kaptanımızın, takımdan ayrı olarak, 23 Kasım Pazartesi gününe kadar özel tedavisine devam edilecektir.

Kaynak

Kendisine büyük geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim. :(

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
geçmiş olsun en kısa zamanda atlatır umarım

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
İnşallah en kısa zamanda atlatır :(

_Saytun_

Profesör
Reaksiyon puanı
9
inşAllah en yakın zamanda sahalara döner.

geçmiş olsun :(

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
İnşallah çabucak iyileşir. :(

Handikap

Profesör
Reaksiyon puanı
90
En kısa zamanda sahalarda görmek üzere...
Acil şifalar diliyorum kaptanıma...Geçmiş olsun kaptan toparlan ve dön...:(

madaf

Asistan
Reaksiyon puanı
1
tüm bu durumda olan hastalarımız gibi ardaya da cok geçmiş olsun ve en kısa zamanda iyileşmesini temenni ederim

iskoco

Profesör
Reaksiyon puanı
12
geçmiş olsun bu arada domuz gribine en iyi mersin yaprağı iyi geliyormuş arkadaşlar şu bi meyve var ya murt diye mersin murtu diye geciyor onun yaprağı onu 10 dakika kaynatıp içeceksiniz ardaya bunu biri ulaştırırsa iyi olur...

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Tamamen bünyeyle alakalı bir durum olduğu söyleniyor. Arkadaşım geçen hafta yakalandı bu illete ve 3-4 günlük bir sürede tamamen attı mikrobu. İnşallah arda'nın durumu da böyle olur. Geçmiş olsun.

ilica18

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ben fenerliyim ama ardayı severim Allah şifa versin ona ve tüm hastalara...:clover:

okaliptus01

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Ayıp valla. Burda bir insanın sağlığı söz konusu. Hiç yakıştıramadım. :bored:

Sırf ünlü olmak bi insanın daha değerli olduğu anlamına gelmezki her insan değerlidir

ama 70 tane insan öldü neredeyse onlar için böyle üzüldünüz mü ? Hayır çünkü onlar ünsüz sıradan insanlar

Ayrıca Arda yı severim Galatasaraylıyım ,,

WarriorEagle

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Sırf ünlü olmak bi insanın daha değerli olduğu anlamına gelmezki her insan değerlidir

ama 70 tane insan öldü neredeyse onlar için böyle üzüldünüz mü ? Hayır çünkü onlar ünsüz sıradan insanlar

Ayrıca Arda yı severim Galatasaraylıyım ,,

Yalnış Anlama AMA Biz Bu yollardan ÇOK geçtik... o 70 tane insanımıza kim üzülmedi hepsine üzüldüm....oturdum ağladım dedim bende böyle olursam..bilip bilmeden konuşma..