Aranızda Amatör Telsizci varmı arkadaşlar ?

coke

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Amatör telsizci varmı acaba merak ettim. pek çok kişi bu hobiyi hatta kamu yararına olan bir hobiden haberdar degil sanırm en azındna bu konuyla tanımış olurlar umarım.. 73's

coke

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Umarım biriler vardır MayDay MayDay

serhatoz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben 95-97 seneleri arasında kullanmıştım telsiz o zamanlar o moda idi ama sonra internet filan derken kayboldu gitti

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
goç ehliyeti alamayan binlerce kaptan var: ) telsiz önemlidir. break break kartaldan akasyayaaa

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Benim dayım tüpçüydü.Tüp kamyonunda devasa bir telsiz sistemi vardı.Bir keresinde eve koymuştum,yanlışlıkla Emniyet Müdürlüğünün telsizine girdiğimde 5 dakika içinden elimden aldılar.Birdahada bulaşmadım.

coke

Asistan
Reaksiyon puanı
0
serhatoz dedi ki:
ben 95-97 seneleri arasında kullanmıştım telsiz o zamanlar o moda idi ama sonra internet filan derken kayboldu gitti

sen cb telsizden bahsediyorsun ben amatör telsizcilikten bahsediyorum arasında dünya kadar fark var aşagıdaki]www.trac.org.tr[/url]

coke

Asistan
Reaksiyon puanı
0
rave dedi ki:
goç ehliyeti alamayan binlerce kaptan var: ) telsiz önemlidir. break break kartaldan akasyayaaa
amatör telsizcilikte gercekten cok ciddi bir hobi
o bahsettigin şekilde haberleşme olayı yok

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Gerçekten merak ettim şu telsiz olayını ya hiç görmedim pek fazla da bilgim yok bir bakayım neymiş ne değilmiş...