Arama gelince hotspot internetim kesiliyor

Bu konuyu okuyanlar

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Merhabalar. Telefondan internetimi açıp bilgisayardan oyun oynuyorum. Oyun oynarken eğer telefonuma arama gelirse internetim direk kesiliyor. Telefonu 3G ye alırsam bir sorun olmuyor fakat bu seferde ara ara ping sorunları yaşıyorum. 4,5G üzerinden aramalarda hotspotun kesilmemesi için ne yapılabilir ?

Edit: Konuyu yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmayın :)

Reaksiyon puanı
441
Merhabalar. Telefondan internetimi açıp bilgisayardan oyun oynuyorum. Oyun oynarken eğer telefonuma arama gelirse internetim direk kesiliyor. Telefonu 3G ye alırsam bir sorun olmuyor fakat bu seferde ara ara ping sorunları yaşıyorum. 4,5G üzerinden aramalarda hotspotun kesilmemesi için ne yapılabilir ?
Telefon markası ne?

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Sorun bütün telefonlarda var

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Sorun bütün telefonlarda var

Peki yokmu bir çözümü bence saçma bir sorun. Her arama geldiğinde oyuna tekrar girmek zorundayım. Battlefield 5'te oyunun en heyecanlı yerinde tak diye gidiyor. Çok can sıkıcı. Arkadaşlarıma beni aramayın diye mesaj atıyorum oyuna girerken

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Bende telefonda c-ops oynuyorum(güzel oyundur) birisi arıyor maç bitioyr yağuv

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Bu sorunun bir çözümü yok diye biliyorum. Sinyallerden dolayı internete erişim kesiliyor olmalı.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
O sorunu bilmemdr birilerinin seni aramasını istemiyorsan numara yönlendirme yap.. evdeki birine yönlendirme yap
Mesaj otomatik birleştirildi:

O sorunu bilmemdr birilerinin seni aramasını istemiyorsan numara yönlendirme yap.. evdeki birine yönlendirme yap
oyunlar icin yapmadım ama birinde tel i kurcalarken numara yönlendirme yi babama yapmışım oğlum arkadaşlar in beni niye arıyor dedi ??

Son düzenleme:

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyunlar icin yapmadım ama birinde tel i kurcalarken numara yönlendirme yi babama yapmışım oğlum arkadaşlar in beni niye arıyor dedi ??

Mantıklı hocam yada direk meşgule atabilicek bi yol varmıdır ?

Son mesajlar