Soru Aralık itibari ile Windows 11'e geçilir mi?

mesutyavuzx

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Merhaba yeni Laptop aldım ve işletim sistemi yükleyeceğim lakin kararsız kaldım karşıma Win11 ve Win10 çıktı. Windows 11 resmi olarak yayınlandı mı tüm uygulamalar oyunlar çalışıyor mu düzgün acaba? Sistem hatası alır mıyım?

EFI Shell

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
19,206
Merhaba yeni Laptop aldım ve işletim sistemi yükleyeceğim lakin kararsız kaldım karşıma Win11 ve Win10 çıktı. Windows 11 resmi olarak yayınlandı mı tüm uygulamalar oyunlar çalışıyor mu düzgün acaba? Sistem hatası alır mıyım?
Evet, geçilir.

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
8,086
Kesinlikle hayır. Aşırı derecede arayüz sorunu var. 2 3 sisteme kurdum üst düzey sayılabilecek hepsinde aynı arayüz sorunları ile karşılaştım. En basitinden bilgisayarı kapatmak için güç ayarına bile basamıyorsun tepki vermiyor. Sürekli Windows + L yapıp oradan kapatıyordum bilgisayarı. Tek bilgisayar tek iso olsa tamam sorunlu olabilir diyeceğim ama farklı sistemler ve Microsoft sitesinden her birinde tekrar indirip flaşa yazdırdım isoyu.

walledia

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
6,931
Ben final sürümü ile hiçbir sorun yaşamadım. Hatta bana daha stabil geldi. Ben Windows 10'a göre daha başarılı buluyorum. 10X tabanlı ama bence hem tasarım, hem de performans olarak daha güzel.