Apple'ın Yeni İşlemcisini Samsung Üretiyor!

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Samsung'a çamur atan Apple Fanları nerede görebilir miyim?

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
Samsung'un yerinde olsam işlemcilerde uzun vadede sorun çıkaracak değişiklikler yaparım.1-2 ay sonra iPhone'lar bozulmaya başlar ve herkes Samsung'a koşar:devil2:

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Ona kalırsa, Iphone 5'in kamerasında SONY'nin imzası var. Ki bunlar sorun değil. Apple'daki yazılım her şeyi kapatıyor zaten. :)

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
z1 de carl zeiss lens var htc nin kulaklığını beats üretiyor gayet normal şeyler bunlar ayrıca apple a6 yı da samsung üretmiyormuydu??

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
İyide bu bilinen bi haber zaten yeni bir şey değil. Yazmak içinde haber yapılmaz ki? Samsung para mı veriyor SDN'ye ne Galaxy serisini öve öve uzaya çıkardılar.

Ayrıca [MENTION=309727]Boz Kurt[/MENTION] Samsung donanım,Apple yazılım firmasıdır. Donanım nedir yazılım nedir bilmiyosun heralde. Yazılım firmasınin donanım üretmesini bekliyosan bilemem...

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Aksini soyleyen mi olmustu ki niye bu kadar heyecan yapilmis

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Ya tartışmaya ne gerek var. Piyasadaki tüm firmalar herhangi parça alacaksa o parçayı en iyi yapan firmadan alıyor. Hangi firma tamamıyla kendi cihazını üretiyor ? Elbette diğer firmalardan alışveriş yapacak .

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Apple zaten bu güne kadar ne üretti ki yazılım dışında. Benim anlamadığım apple samsung vs danışıklı dövüşüp milleti inek gibi sağıyorlar ama amerikalıyla korelinin derdi onlardan çok biz Türkleri geriyor ki babamızın malı gibi savunan kavga eden yine bizim insanımız.

z1 de carl zeiss lens var

z1'de G lens ve Exmor RS sensör var sony üretimi. Bedavadan sıkmayalım Sonyde lensi başkasından alacaksa kapatsın dükkanı gitsin.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Apple zaten bu güne kadar ne üretti ki yazılım dışında. Benim anlamadığım apple samsung vs danışıklı dövüşüp milleti inek gibi sağıyorlar ama amerikalıyla korelinin derdi onlardan çok biz Türkleri geriyor ki babamızın malı gibi savunan kavga eden yine bizim insanımız.

z1'de G lens ve Exmor RS sensör var sony üretimi. Bedavadan sıkmayalım Sonyde lensi başkasından alacaksa kapatsın dükkanı gitsin.

ne yani hata yapamam mı siz 4/4 lük bir insan mısınız kafadan sıkmadım bi an karıştırdım nokia ile

ocemen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung'a çamur atan Apple Fanları nerede görebilir miyim?

Burada dostum. Bu kadarsınız işte işlemci üretiyorsunuz neden apple dan öne 64 bit işlemci yapmadınız. Apple mühendisleri çalışşsın yapsın sonra sizde üretilsin sizde kopyalayın. kim çalışyor kim kopyalıyor acaba sorarım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Samsung'un yerinde olsam işlemcilerde uzun vadede sorun çıkaracak değişiklikler yaparım.1-2 ay sonra iPhone'lar bozulmaya başlar ve herkes Samsung'a koşar:devil2:

kedi-ciğer
anladın sen onu...