Apple Yeni Reklam Filmini Yayınlandı!

Bu konuyu okuyanlar

emiralola

Öğrenci
Katılım
9 Aralık 2016
Mesajlar
9
Reaksiyon puanı
1
Puanları
3
Apple, iPhone 7 Plus’da ki portre modunu ön plana çıkaran yeni reklam filmini yayınlandı.


Apple’ın Ekim ayında yayınladığı iOS 10.1 güncellemesi, iPhone 7 Plus kullanıcılarını portre modu ile buluşturmuştu. Kısa sürede büyük ilgi gören portre modu ile ilgili Apple dün akşam yeni bir reklam filmi yayınladı.

Yunanistan’ın bir köyünde başlayan reklam filmi, kızın taksiden inip babaannesinin yanına gitmesiyle devam ediyor. Daha sonrasında babaannesinin portre modu ile fotoğraflarını çeken kız, fotoğrafların çok beğenilmesi sebebiyle diğer insanlar tarafından büyük ilgiyle karşılanıyor.

Köyde ki diğer insanlarında fotoğraflarını portre modu ile çeken kız, reklamda iPhone 7 Plus’ın kamerasını ve portre modunun hünerlerini bize de göstermiş oldu.

Portre modu nedir?

Portre modu, iOS 10.1 güncellemesi ile birlikte gelen iPhone 7 Plus’lara özel bir fotoğraf çekme modudur. Diğer modlardan ayıran en büyük özelliği ise çektiği fotoğrafların arka planını bulanıklaştırıyor. Böylece odakladığınız nesne daha net gözüküyor. Hatta bu işlemi iyi bir DSLR fotoğraf makinesi kadar iyi yaptığını da belirtelim.

Daha fazla uzatmadan sizleri Apple’ın çektiği reklam filmi ile baş başa bırakalım.Dilerseniz reklam filminde çekilmiş olan portre fotoğrafları buradan görüntüleyebilirsiniz.

pr_stills-0005.jpg

pr_stills-0003.jpg

pr_stills-0002.jpg

:: Portre modu ile çekilen fotoğrafları başarılı buldunuz mu?
:: Apple’ın çektiği yeni reklam filmini başarılı buldunuz mu? Sizce portre modunu başarılı bir şekilde anlatmış mı?
 

pesimist

Rektör
Cezalı
Emektar
Katılım
30 Eylül 2005
Mesajlar
18,533
Reaksiyon puanı
1,882
Puanları
113
Yaş
38
Videodaki çoban Nejat Uygur'a çok benziyor.
 
Üst