Apple ve Onarım Merkezindeki Hizmet...

Bu konuyu okuyanlar

Ronin10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar iphone 7 telefon kullanmaktayım. Bu telefonda home tuşuna bastığımda titreşim motoru titrer ya tıklayınca bir titreşim olur bırakınca ikinci titreşim olur. Benim telefonumda o iki titreşimin arasında bir titreşim daha oluyor bazen ve rahatsız edici bir durum(Buraya kadar sorunun hangi parçada olduğunu herhalde kestirebilmişsinizdir. ne demek istediğimi şimdi anlayacaksınız.) bu konuyla ilgili telefonumu servise gönderdim ve ekran?? değiştirilip geri geldi?? soru işareti koydum çünkü benim sorunumla ne alakası var anlamış değilim bu telefonlarda ekran titremesi mi var acaba . Tabiiki geri geldiğinde sorun devam ediyordu. Tekrar gönderdim bu kez sorun tespit edilemedi denildi hadi anladım bunuda. Trabzonda yetkili servis aracılığı ile apple onarım merkezine gittiği için telefon ben buradaki servisle muhattap oluyordum. Telefonu tekrar gönderdim servise bu kez durumu izah ettim bakın böyle böyle oluyor diye aldılar yine ekran değişimi yapıldı ?????? geldi telefon tabiki sorun düzelmedi benim sorunun titreşimle ilgili. Gittim trabzon yetkili servise durumu izah ettim aynı gün yine geri onarım merkezine göderdim telefonu bu kez yine sorun tespit edilememiş ve korgoda geri geliyor telefon. Şimdi ben bıktım bunla uğraşmaktan. Gelsin şimdi gönderiyim telefonu diyorum ama korkuyorum ekranı değiştirecekler diye:D Ha bu arada telefonu değişim için göndermiyorum yani çakallık değil niyetim harbiden sorun var titreşimde bana kendi telefonumu yapıp versinler istiyorum tek bir cizik bile yok üstünde. Sanırım onarım merkezindeki dostlar telefon değişsin diye bu kadar uğraşıyorum sanıyorlar;) Hal böyle olunca servisi gözümün önüne getiryorum merdiven altında ağzında sigarayla;
-kağıdı okuyup he tamam tamam sen ne anlarsın ne titreşimi bunun ekranı bozuk ekranı değiştirin gitsin hede hödö.
-Bu yine gelmiş bunun ekranı değiştik ne sorun var daha yolla geri yolla geri.
şeklinde konuşan hanzolar geliyor ister istemez.
Şimdi bu sorun ekran değişimiyle diyen var mı aranızda? Ben mi yanlış anlıyorum acaba tuşa basınca titreşim çoşuyor bazen ve sorun ekranda deniliyor...

Bu göndermeler arasında defalarcada apple i aradım durumu anlattım dosyaya not ediyoruz sorununuzu diyorlar tamam diyorum bu kez olacak diyorum ama yok. Nasıl bir yol izlemem lazım arkadaşlar telefon olmuş 5000 tl gibi saçma bi rakam şimdi garantisi varken ben bunu yaptırmak istiyorum adamlar yapmıyor. 2 defa anlamsız bir şekilde ekran değişti, bir kezde titreşim motorunu değiştirin bari. Çok doluyum arkadaşlar burayı okuyan bir apple servis çalışanı varsa okusunda biraz düşünsünler ki sorunu olmayan cihazlara biz değişim veriyoruzda bu telefonun titreşim motorunu neden değiştiremiyoruz diye biraz düşünsünler
saygılar...

Son düzenleme: