Apple store Türkiye'den online iphone 6 yada 6 plus alan var mı

isaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba . Başlıkta dediğim gibi iphone 6 plus 64 gb space gray almayı düşünüyorum. Online app store Türkiye den banka havalesi ile alınca 3071 tl ye geliyor normalde 3200 tl. kargo imei klonla gibi herhangi bi sorun yaşar mıyım . 14 gün içinde koşulsuz iade şansım varmış online olarak internetten alınca

ozkan003

Asistan
Reaksiyon puanı
2
eğer bir iphone almayı düşünüyorsanız alabileceğiniz en iyi yerdir apple store. ürünler kargoda bir kutunun içinde geldiği için kimse sizin imei numaranızı bilemez. 26 eylülde 6 plus 64 gb siparişi verdim o zaman 40 günde teslim olmuştu. şimdi 3 gün içinde gönderirler.

tekrar ediyorum trdeki en güvenli yerdir apple store, şimdiden hayırlı olsun.

monstearsoul

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Netten al sıkıntı olmaz ayrica apple store en güvenilir yer iPhone alımı konusunda

levent0666

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 1 ay önce Apple Store dan iphone 6 64 Ggb gold aldım. Hiçbir sıkıntı olmaz. Direkt markadan alıyorsun.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Havale ile aldım, 2-3 iş günü içinde banka havalen onaylanır ve teslimat süreci başlar. Ürün irsaliye ile geliyor. Fatura daha sonra geliyor.

isaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Netten al sıkıntı olmaz ayrica apple store en güvenilir yer iPhone alımı konusunda

Yaklaşık 1 ay önce Apple Store dan iphone 6 64 Ggb gold aldım. Hiçbir sıkıntı olmaz. Direkt markadan alıyorsun.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Havale ile aldım, 2-3 iş günü içinde banka havalen onaylanır ve teslimat süreci başlar. Ürün irsaliye ile geliyor. Fatura daha sonra geliyor.

eğer bir iphone almayı düşünüyorsanız alabileceğiniz en iyi yerdir apple store. ürünler kargoda bir kutunun içinde geldiği için kimse sizin imei numaranızı bilemez. 26 eylülde 6 plus 64 gb siparişi verdim o zaman 40 günde teslim olmuştu. şimdi 3 gün içinde gönderirler.

tekrar ediyorum trdeki en güvenli yerdir apple store, şimdiden hayırlı olsun.
yardımlarınız için teşekkürler . sparişi verdim tam havaleyi geçecektim arkadaşım amerkiya gideceğini söyledi istersem getirebilirmiş. 1 kendine 1 bana. ama ben pasaport bulmam lazımmış kayıt için. amerikadan almam mantıklı mı ne kadar ucuza gelir. 6 plus 64 gb modeli için