APPLE MQD32TU-A hakkında sorularım?

king89

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar.bu bilgisayarın şu anki fiyatı hemen hemen düşündüğüm veya ilerde almak isteyebileceğim fiyattan.
peki işlemci özellikleri pek iyi görünmeyen bu bilgisayarı tecrübe etmiş ve yazılım çalışan arkadaslarımız ,özellikle uzun süre kullanmış ve memnun olan arkadaslar varsa yorumlarını yazabilirler mi.

eleştiri: elimde 2.14 ghz işlemcili (celeron) bilgisayar var ve hiç memnun değilim. wifi çok yavaş. bilgisayarıma visual studio yu kurduktan sonra adamakılllı açamıyorum dahi.
bu bilgisayar beni nerdeyse kanser edecek elimdeki. arada da donuyor ama tabi 3 yıl veya daha fazla zamandır kulanıyorum ve doğal olarak alacaksam beni memnun edecek ve uzun süre kulanabileceğim,yazılımda kendimi geliştirebileceğim bi bilgisayar istiyorum.

umarım başınızı ağrıtmadım. yani tabi elimdeki celeron ama neticede çift çekirdek 2.14 X 2 ve hiç memnun değilken aklıma takılan şey: 1.8 X 2 beni nasıl memnun edecek.

ayrıca bir detay: bazı çakma bilgisayarlar mı var bana mı öyle geliyor. i7 yazıyor ve fakat 1.6 (hatta daha düşük olanlar var) x 4 yazıyor . bu nedir dalga mı geçiliyor ben mi az biliyorum.

çok teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

dipnot: kesinlikle pc yle oyun oynamak amaçlarım arasında değil.