Apple Kimliği Fotoğrafı

Bu konuyu okuyanlar

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Arkadaşlar merhaba iPhone’da ayarlar kısmına bastığımızda en başta kendi ismimiz çıkıyor üstte de fotoğrafımız ben fotoğrafı silmek ve fotoğrafsız kullanmak istiyorum Apple kimliği fotoğrafım görünmesin yani araştırdım bulamadım yardımcı olabilir misiniz acaba?

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Ayarlarda profilin üzerine tıklayın. Sonra resme, orada kaldır seçeneği fln yok mu ?

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Ayarlarda profilin üzerine tıklayın. Sonra resme, orada kaldır seçeneği fln yok mu ?
Fotoğraf Çek Fotoğraf Seç Göz At ve Vazgeç var kaldır seçeneği göremedim iphone SE bu arada cihaz bilen yok mu bu kadar zor mu bu fotoğrafı kaldırmak?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olmuyor

Son düzenleme:

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Onu nasıl yapacağız peki rica etsem adım adım anlatabilir misiniz
Önce bilgisayara iTunes kurun cihazı bağlayın sonra orada resminiz çıkacaktır büyük ihtimal oradan kaldırma imkanı vardır.

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Önce bilgisayara iTunes kurun cihazı bağlayın sonra orada resminiz çıkacaktır büyük ihtimal oradan kaldırma imkanı vardır.
Anladım telefondan yapma şansımız yok yani diğer başka telefondan masaüstü sürümü olarak internete girdim iCloud’a fotoğrafa tıkladım olmadı

Zxcvbm

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Kaldırmak yerine değiştirebilirsiniz o fotoğrafı

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Ben fotoğrafsız istiyorum teşekkürler

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Apple kimliğinizin fotoğrafını tamamen kaldırmanız için herhangi bir seçenek bulunmuyor. Ancak, stock fotoğrafa geri döndürebilirsiniz.

C7C4B219-9472-430B-BD2E-98ED5B301C44.jpeg

Bu fotoğraf Apple Kimliğinin orjinal halinin fotoğrafıdır. Ayarlarsanız bir sorun kalmayacaktır. Aynı sorun bende de oluşmuştu ve rehber ikonunun aslında orjinal Apple kimliiği resmi olduğunu gördüm.

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Apple kimliğinizin fotoğrafını tamamen kaldırmanız için herhangi bir seçenek bulunmuyor. Ancak, stock fotoğrafa geri döndürebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 112123

Bu fotoğraf Apple Kimliğinin orjinal halinin fotoğrafıdır. Ayarlarsanız bir sorun kalmayacaktır. Aynı sorun bende de oluşmuştu ve rehber ikonunun aslında orjinal Apple kimliiği resmi olduğunu gördüm.
Peki nasıl ayarlayacağız dediğiniz hale getirmek için stock fotoğraf nasıl yapabiliriz teşekkür ederim bu arada.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Peki nasıl ayarlayacağız dediğiniz hale getirmek için stock fotoğraf nasıl yapabiliriz teşekkür ederim bu arada.
O Görüntüyü indirin. Sonra yine; " ayarlar" "profil" ve "göz at" mı artık ne varsa oradan profil fotoğrafıni indirdiğiniz görseli yapın. "Göz at" dediğinizde eğer dosyalar konumuna geliyorsa o zaman "fotoğraflar"dan o görseli önce "dosyalar'a kaydet" işlemini yapmanız lazım. Hatırladığım kadarıyla böyleydi sanırım ? ?

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
O Görüntüyü indirin. Sonra yine; " ayarlar" "profil" ve "göz at" mı artık ne varsa oradan profil fotoğrafıni indirdiğiniz görseli yapın. "Göz at" dediğinizde eğer dosyalar konumuna geliyorsa o zaman "fotoğraflar"dan o görseli önce "dosyalar'a kaydet" işlemini yapmanız lazım. Hatırladığım kadarıyla böyleydi sanırım ? ?
Anladım umarım yapabilirim fotoğrafı nasıl indireceğim peki

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Üzerine tıklayın, fotoğraf tam ekran olunca köşede indir gibi bir ikon var ona tiklayin indirir. Androidde böyle sanirim iosta da öyledir
Teşekkürler yanlışlıkla da olsa yaptım rehber’den önce fotoğrafı kaldırdım daha sonra isim soyisim kısaltmamın olduğu gri fonlu resmi seçtim düzenle dedim sarı renk yaptım sonra tekrar gri fonlu yaptım baktım ayarlarda da kalkmış fotoğraf?

Ben de anlamadım nasıl oldu rehber’den yapabileceğim hiç aklıma gelmezdi?

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Teşekkürler yanlışlıkla da olsa yaptım rehber’den önce fotoğrafı kaldırdım daha sonra isim soyisim kısaltmamın olduğu gri fonlu resmi seçtim düzenle dedim sarı renk yaptım sonra tekrar gri fonlu yaptım baktım ayarlarda da kalkmış fotoğraf?

Ben de anlamadım nasıl oldu rehber’den yapabileceğim hiç aklıma gelmezdi?
?????? Tebrikler ?

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Onemli değil, başka sorunuz olursa her zaman sorabilirsiniz ? yardımcı oluruz inşallah
Anladım o halde şunu sorayım aklıma gelmişken şimdi androidde gereksiz önbellek temizliyorduk ya ayarlardan şimdi bu iPhone’larda önbellek temizleme işlemi nasıl yapılıyor bir yol gösterebilir misiniz?

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Ben şöyle biliyorum ve öyle yapıyordum. Güç tuşu ile home tuşuna aynı anda basılı tutuyoruz. Önümüze galiba siri ekranı mi çıkıyordu tam hatırlamıyorum. 5 7 saniye falan ikisine basili tutunca on bellek temizleniyor bildiğim kadarıyla ?
Anladım o halde şunu sorayım aklıma gelmişken şimdi androidde gereksiz önbellek temizliyorduk ya ayarlardan şimdi bu iPhone’larda önbellek temizleme işlemi nasıl yapılıyor bir yol gösterebilir misiniz?

Siri ekranı çıkıyorsa tekrar ana ekrana gelince basmayı bırakıyoruz. Dediğim şeyi yapın,siri ekranı mi geliyor?

Onur_0168

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Ben şöyle biliyorum ve öyle yapıyordum. Güç tuşu ile home tuşuna aynı anda basılı tutuyoruz. Önümüze galiba siri ekranı mi çıkıyordu tam hatırlamıyorum. 5 7 saniye falan ikisine basili tutunca on bellek temizleniyor bildiğim kadarıyla ?

Siri ekranı çıkıyorsa tekrar ana ekrana gelince basmayı bırakıyoruz. Dediğim şeyi yapın,siri ekranı mi geliyor?
Evet ekran görüntüsü aldı dediğiniz şeyi yaptım

Basılı tutarsam da Siri ekranı geliyor