iPhone Apple hızlı sarj

Mate20piro

Asistan
Merhaba

iphonexs telefonuma hızlı sarj alacağım şimdi kendi sitesindeki18W set 400₺ civarı kablosuyla. Ama spigen stadia 27Wkablosuyla beraber 200₺ şimdi apple almayıp riske atmaya değer mi veyahutta sizce ne yapmalıyım?

DKN NZY

Rektör
Spigen kaliteki 18w olanını kullandım ısınma çok az ve dınlama sesi yok buda içindeki trafonun özenle yapıldığı anlamına gelir

Tommy Vercetti

Profesör
Hocam bu konuyu kaçıncı açışınız acaba? Spigen alın gitsin birşey olmaz. Ben 130 liraya iPhone 11 pro adaptörünün replikasını aldım 2 aydır kullanıyorum hiç birşey olmadı. Spigeni alın geçin işte. Çok korkuyorsanız 400₺ verin bir adaptöre.

Tommy Vercetti

Profesör
Watt farkı ile daha iyi olması gerekmez mi? Apple alacak para da var da hani watt düşük gibi
18w adaptör yüzde 80 e kadar 45dk da dolduruyor zaten. Yüzde 80 den sonra iOS şarjı yavaşlatıyor ve kalan yüzde 20 nin dolmasıda 50 dk daha sürüyor. Yani 50 watt a bağlasan iOS şarjı yüzde 80 den sonra yavaşlatacak ve toplamda yine 2 saatte fulleyeceksiniz bataryayı. Watt kısmına çok takılmayın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:

panzr

Profesör
Merhaba

iphonexs telefonuma hızlı sarj alacağım şimdi kendi sitesindeki18W set 400₺ civarı kablosuyla. Ama spigen stadia 27Wkablosuyla beraber 200₺ şimdi apple almayıp riske atmaya değer mi veyahutta sizce ne yapmalıyım?
Spigen güvenilir bir marka isterseniz alabilirsiniz.