İphone xs hızlı sarj etme

Bu konuyu okuyanlar

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
Merhaba dostlar

yeni xs aldım ve şunu farkettim ki kendi sarj aletiyle 1.5 2 saat de zor fulleniyor. Güvenilir ve hızlı sarj eden bir alet öneriniz var mı mesela apple store 18w apple orjinal ürünü var iyi midir önerirseni sevinirim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Apple USB Power Delivery destekliyor. Adaptör kısmında bir mfi lisansı gerekliliği olmadığını biliyorum ben ama illa mfi lisansı şart ise belkin falan bakılabilir.
Yine bildiğim kadarıyla Xs ailesi 30 watt PD bile destekliyor.

Burada daha ayrıntılı bilgi var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ürün var Spigen SteadiBoost 27W Hızlı Şarj Cihazı USB-C PD 3.0 (Power Fiyatı
Kabloyu seçerken mümkün olduğunca iyi kablo seçmeniz lazım çünkü kablolar genellikle darboğaz yapıyor.

30 watt lighting type c kablosu yok gibi birşey Appleın orjinal kablosu var sadece.
Eğer 30 watt a ihtiyaç yok derseniz de bilindik markaların 18 watt adaptör ve kablosunu tercih edebilirsiniz. Çalışacaktır diye düşünüyorum.

Son düzenleyen moderatör:

Ayponeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Apple store deki ürün ip 11 pro da var kullanıyorum gayet başarılı ama arkadaşın önerdiği ürünleri de tavsiye ederim lisanslı bir ürün alabilirsin

Mate40pro

Doçent
Reaksiyon puanı
148
Apple store deki ürün ip 11 pro da var kullanıyorum gayet başarılı ama arkadaşın önerdiği ürünleri de tavsiye ederim lisanslı bir ürün alabilirsin
18 w olansa nasıl acaba performansı kaç saat de doluyor vs

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
Ben şunu kullanıyorum

Şarj ilerlemesi şu şekilde:

0dk %15
19dk %50
30dk %67
38dk %75
45dk %80
60dk %89
76dk %95
90dk %97
114dk %100

Ben çok memnunum ama replika ürün diye kimse yanaşmıyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kablo toplam 18w olan 400₺ falan

Peki arasın da

Arasında 200₺ fark var gibi değer mi riske atmaya diye düşünüyorum ama denemnize baya iyi
Onu alacağına( ya da sana kalmış) belkin anker spiegen al specler de apple uyumlu olup olmadığı gösterilir mesela o attığım 27 watt spiegen direk xs max resmi koymuş ve destekliyor diyor.
Bir kaç model getirin 18 watt bütçenize uygun buraya bakalım specler ine seçeriz bir tane

Son düzenleyen moderatör:

VolkanAkks

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
İphone 11pro larda 18w şarj adaptörü geliyor normal iphone şarj aletine göre daha hızlı internette 200 adaptör 100 küsürde kablo olması lazım