Apple, Galaxy S3'ü Yasaklatabilecek mi?

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Apple çirkeflik yapma adamlar iyi teleofun yapmış işte:)

ulash

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Sadece dava açsınlar zaten başka birşey yapmayı bildikleri yok. Cilalaya cilalaya iphone denen hiçi daha ne kadar satabilecekler merak ediyorum.

19o3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yazık ya altı üstü benzer özellikleri kullanıyor diye ilk once ıphonede oldugu için çirkeflik yapıyorlar
s3 benim görüşümce dünyadaki en akıllı telefon kriteri içinde adamlar gerçekten telefon yapmış

TheAnonymous

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Apple'ın yasaklatma isteği şimdilik reddedilmiş

19o3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@TheAnonymous Türk vatandaşısın elin gevurunun hackerinin kullandığı ismi kullanıyorsun ^^
turkhackteam var ken ayyıldız tim var ken bunlara özenmen ne kadar yanlış birşey adam senin devletinin milletinin internetine sitelerine saldırıyor sende onun ismini taşıyorsun ^^

Reaksiyon puanı
10,327
@TheAnonymous Türk vatandaşısın elin gevurunun hackerinin kullandığı ismi kullanıyorsun ^^
turkhackteam var ken ayyıldız tim var ken bunlara özenmen ne kadar yanlış birşey adam senin devletinin milletinin internetine sitelerine saldırıyor sende onun ismini taşıyorsun ^^

bayılıyorum insanımızın şu küçük gibi görünen hassasiyetlere dikkat etmesine...
haklısın [MENTION=172823]1903[/MENTION], katılıyorum size...

bu arada, kaynağını hatırlayamıyorum ama bi yerlerde görmüştüm, yapılan bir ankette apple bu tür gıcıklıkları sebebiyle önemli oranda popülaritesini, beğenirliğini kaybetmiş.

ve kaybetmeye de devam edecek bu gidişle... çok fuzuli fuzuli işlerle uğraşıyor. samsung'un ataklarına karşılık veremeyince işi çirkefliğe döküyor.

TheAnonymous

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ister TheAnonymous u kullanırım ister Ayyıldız ister redhack ya da lulz sanane bundan kardeş

malkavian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ister TheAnonymous u kullanırım ister Ayyıldız ister redhack ya da lulz sanane bundan kardeş

+1

gereksiz polemik yapma müdür.Bildiğin bişe varsa paylaş.Birde gevur değil gavurdur o :)))