Apple Cihazlarını Kırmadan Uygulama Yükleme 25pp

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan darkcx31
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

darkcx31

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Apple Cihazlarını Kırmadan Uygulama Yükleme

Evet arkadaşlarlar size uzun zamandır olan ama bir çok kişi tarafından bilinmeyen 25pp programını anlatacam bu program kısaca iphone,ipod,ipad inize ücretli olan uygulamaları ücretsiz bir şekilde indirebilceksiniz. Cihazınıza herhangi bir işlem yapmadan kırdırmadan jailbreak yapmadan. Programın hiç bir zararı yok kendim hem ipadimde hemde iphonumda gönül rahatlığı ile kulanıyorum şimdiye kadarda hiç bir sorunlada karşılaşmadım kısacası bu program telefonu aldık ama tüm güzel uygulamalar ücretli derdini kaldırıyor ve sorunsuz bir şekildi hemen programı anlatım öncelikle program çince ama türkçe yama veya ingilizce yama yapılabiliyor ben yapmayı beceremedim ama bu yamaları bir çok sitede bulabilirsiniz.

Öncelikle bu linkten bilgisayarımıza indirip kuruyoruz.
http://pro.25pp.com/soft/pp.exe

Programı açtıktan sonra ilk olarak önünüze böyle bir ekran gelecektir.

UYARI: ARKADAŞLAR İLK RESİMDE YANLIŞ YAPMIŞIM 3.OLAN DEĞİ 2.OLANA TIKLAYIN HATA İÇİN ÖZÜR DİLERİM.

Sonra indirmek için

indiriliken bekleyin internetinizin hızına göre yavaş veya hızlı iner bazen dona bilir durdurup tekrar başlatın sorun olmayacaktır.

program indirdikten sonra

Program telefona yüklenirken...

İşte telefonumda

Ya güncelleme Gelirse Ne yapacagız ?? Çok Basit resime bakın

Önemli: pp25den uygulama yükledikden sonra itunes'u iphone bilgisayara bağlı iken kesinlikle açmıyoruz. Ve + olarak indirdiğimiz uygulamaya güncelleme geldi diyelim , iphone app store sembolünde bildirimi çıkar.Kesinlikle appstore üzerinden uygulamamızı güncellemiyoruz. Güncellemeyi yine pp25 üzerinden yapmamız gerekir peki ama telefona müzik atmak istiyorsanız hemen onuda bir resimle anlatayım...

kaynak

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Tamda ben anlatacaktım :) Ama bence olay cydia tweekleri hiçbir sey onların yerini tutamaz :)

promidal

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
11
dün müthiş bir tweak gördüm sırf bu yüzden jailbreak yapmak istedim. ama maalesef 4s için 6.0.1 jb henüz çıkmamış yapamadım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Jailbreak yapanlar için çok ama çok gereksiz, jailbreaksiz olanlar için çok ama çok gerekli hatta olmazsa olmaz teşekkürler paylaşım için

Ruffles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tweak ney arkadaşlar?
İkinci husus bende bu konuyu açacaktım ama yasal değil sonuçta uygulamalar ücretli satılıyor burada crackli sekilde
Güzel ve basit uygulama

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
kardes bir de sen soyle kapsamli bir anlatim yapsan olmaz mi?
tum ayrintilara deyinerek
Tüm ayrıntıları bunlar zaten :) fazlasınada pek ihtiyaç yok açıkcası :)

Ama bence yakında farklı dillerde çıkar bu program installous'un kapanması sayesinde :)

Utku92

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,844
Arkadaşlar ios 6.0.1 untethered jailbreak çıkmış ama ios 6.1 sürümünün yayımlanmasını bekliyorlarmış Apple açıkları kapatmasın diye, bence yavaşdan 6.0.1 e geçiş yapmaya başlayın. ;)

freewill

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar ios 6.0.1 untethered jailbreak çıkmış ama ios 6.1 sürümünün yayımlanmasını bekliyorlarmış Apple açıkları kapatmasın diye, bence yavaşdan 6.0.1 e geçiş yapmaya başlayın. ;)

haberin yok galiba geliştirici takım bitti gitti :D daha çok beklersiniz :D

Ahmethz

Rektör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
398
6.0.1 jb çıkmış demek doğru olmaz planetbeing rumuzlu iphone developerı 6.0.2de iphone5 cihazınıun untethered jailbreak yapmayı başarmış ancak çok yakında 6.1fw çıkabileceği için bulduğu açıkların ziyan olmasını istemiyor bu yüzden 6.1 çıkana kadar jailbreak yayınlanmayacak en azından bu kişi tarafından.

freewill

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Geliştirici takım bitti gitti derken?

hackulo falan bi akç dev team mıdır nedir onlar bir sorundan bahsediliyordu daha tam bakamadım bende işten güçten twitter den gördüm. pek rağbet görmediği içinde instollus falan kapatma kararı almışlar. yazılımlar neyse de tweaklar için iyi olurdu tabi olayın aslı astarı nedir araştırmak lazım :) neyse ben şu anki halinden de memnunum zaten :D

craftingMaterial

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
188
hackulo falan bi akç dev team mıdır nedir onlar bir sorundan bahsediliyordu daha tam bakamadım bende işten güçten twitter den gördüm. pek rağbet görmediği içinde instollus falan kapatma kararı almışlar. yazılımlar neyse de tweaklar için iyi olurdu tabi olayın aslı astarı nedir araştırmak lazım :) neyse ben şu anki halinden de memnunum zaten :D

O giden sadece Installous. JB takımları hala cihazların üzerinde çalışmaya devam ediyor. Installous'un gitmesi de iyi oldu zaten linkler patlayıp duruyordu...

muratveb

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
56
Akşam iş dönüşü bende deniycem. Başka birinden daha bu muhabbeti duymuştum ama üstüne düşmedim pek fazla. Akşam iş dönüşü işe koyuluyorum :) Konuyu açıp haberdar edeb arkadaşa ayrıca teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
installous dan indirip bilgisayarımda duran ipa uzantılı uygulamaları ihtiyaç halinde 25pp yi kullanarak cihazıma nasıl yüklerim.
yanıtlarsanız sevinirim.

Ruffles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pp25 üzerinden nasıl güncelleme yapabiliyoruz. Bununda anlatırsanız sevinirim bilen arkadaslar :)

by_matrix

Doçent
Reaksiyon puanı
3
melodi, duvar kağıdı indirme gibi seçenekleri mevcut ama tema göremedin ben şahsen.

bilgisayara indirdiğimiz ipa dosyalarını 25pp gösterebiliyoruz.uygulamaları kurabiliyor fakat tema ios yazılımını değiştereceği için yapılabilirmi emin değilim.

n.efes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
programın kurulumu sırasında hata alıyorum arkadaşlar. ve tabi programa tıkladığımda açılmayıp yine hata veriyor.ne yapmalıyım?bilgisi olan var mı?

xefo7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güncelleme nasıl yapılacak anlatılmamış ve itunesta bulunan her uygulamayı bulamıyorum onu nasıl çözecez acaba??

backspace951

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tesekkurler arkadasim peki itunes i acarsak muzikleri ordan indirirsek nolur veya telefonun kendi appstore sinden uyqulama indirirsek nolur ? veya 25pp ile indirdigimiz oyunu telefonda guncellersek ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yardım edin bana benim telefon gveyli 4.2.1 sürüm var 25 pp kullanıyorum yalnız işe yarayan uygulamaları (tango , viber , whatsapp , facebook , twiter ) indiremiyorum bu programda nasıl indirecem Allah rıza sı için yaardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
program indirmek için apple id istiyor. Ne kadar güvenilir acaba??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone 5 ios 6.0.2 sürümünde denedim. Ancak uygulamayı yüklerken "application verification failed" uyarısı veriyor yüklemiyor. Neden olabilir bilgisi olan? bu arada telefonum jailbreakli değil.

MSDN

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Ios 6.1 çalışıyor mu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar yüklerken hata veriyor nasıl yapıcam yardım edermisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya kurdum uygulama v.b indirdim ayarlara geliştirici diye bir seçenek geldi nedeni ne bunun acil yardım edin lütfen.

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
arkadaşlar artık işe yaramıyor diye biliyorum ios 6.1 ile birlikte appsync yüklemek gerek bir sekilde o da jailbreak olmadan yüklenemez sanırım.