Soru APK Uygulaması nasıl yapılır?

Bu konuyu okuyanlar

emreleft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
46
telefonum huawei yani bazı uygulamaları apk indirmek zorundayim ama bazen guvenemiyorum android telefonumdan normal bir uygulamanin apk halini nasil yapabilirim?

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
telefonum huawei yani bazı uygulamaları apk indirmek zorundayim ama bazen guvenemiyorum android telefonumdan normal bir uygulamanin apk halini nasil yapabilirim?
Eğer İnternetten Telefona APK Oyun İndireceksen O Oyunun İsmini Yazıp APK Çıkacak Mesela AndroidOyunClub Güvenilir Bir Site.

emreleft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
46
kendim yapmak istiyorum indirme siteleri güvenilir gelmiyor

Toki4182

Asistan
Reaksiyon puanı
70
APK uygulaması yapılmaz. Önce uygulama yapılır o yapılan uygulamanın apk'sı oluşturulur ve çalıştırılır. Yani buradaki asıl soru "Android uygulama nasıl yapılır?" veya "Uygulamanın kaynak kodu nasıl derlenir?" olmalı ki sonradan yazdığınız yanıttan anlıyorum ki;
Siz uygulama apk'sı yapmayı değil, güvenilir apk arıyorsunuz.
Size önerim bu uygulamayı kullanmanızdır, uygulama açık kaynak kodlu bir Google Play İstemcisidir.
Bilgi: Aurora Store | F-Droid - Free and Open Source Android App Repository
İndirme linki: https://f-droid.org/repo/com.aurora.store_38.apk
Aynı zamanda yine açık kaynak kodlu ve güvenilir uygulamaların olduğu F-Droid'i kullanabilirsiniz. Çeşitlilik azdır ama tümü güvenilirdir. Yoğun bir denetime tabiidir.
F-Droid indirme linki: https://f-droid.org/F-Droid.apk
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek bilgi:
Yaklaşık 8-9 ay önce APKPure benim modemde onlarca port açmıştı, benim telefonumun sarjı gece %60'da bıraktığımda sabah %3 gibi alıyordum. Bunu iki gün sonra farkettim. Hemen cihazı resetledim. Yani apk indirme sitelerine pek güvenme. Bu benim attıklarım güvenilirdir.
Aurora Store: Uygulamayı Google Play'dan indirir, kendi sitesinde vs. barındırmaz.
F-Droid: İçerisinde açık kaynak kodlu uygulamaların olduğu ve tamamen güvenli diyebileceğimiz yararlı bir uygulama mağazasıdır.

fortekno

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Bu uygulamanın pro versiyonu bir ara ücretsiz olmuştu o zaman edinmiştim ama buna da bir bakın derim.
İlk kullandığımda (2 yıl önce) sorunsuzdu geçen sene bir kaç hatası vardı şimdi nasıldır bilemem ama genel anlamda memnun kaldığım bir uygulamaydı. Pro olmayan versiyonun eksisi büyük ihtimalle veri yerine sadece uygulamayı yedekliyordur(apk) ki zaten sizin ihtiyacınız olan kısım da bu., denemeye değer. :)

Toki4182

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Bu uygulamanın pro versiyonu bir ara ücretsiz olmuştu o zaman edinmiştim ama buna da bir bakın derim.
İlk kullandığımda (2 yıl önce) sorunsuzdu geçen sene bir kaç hatası vardı şimdi nasıldır bilemem ama genel anlamda memnun kaldığım bir uygulamaydı. Pro olmayan versiyonun eksisi büyük ihtimalle veri yerine sadece uygulamayı yedekliyordur(apk) ki zaten sizin ihtiyacınız olan kısım da bu., denemeye değer. :)
Bu iki açık kaynak uygulama ise bu dediğiniz uygulamaya alternatif olarak gösterilebilir.

kalavun54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
APK Sitelerinin birçoğu güvenilir hocam zaten arkadaşlar güvenilir APK sitelerini paylaşmışlar. Yine de dosyaları Virus Total gibi araçlarla kontrol etmekte fayda var. Ülkemizde de çok kaliteli APK paylaşımı yapan web siteleri var. Bu sitelerin burada adını verdiğimde reklam olarak algılanacağı için veremiyorum fakat APK kodlamaktan ziyade direkt kullanmak ciddi vakit kazancı olacaktır.

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
Google playa apk çıkarıcı yaz indir uygulama apk sını çıkar cihazına at

Son mesajlar