APK Dosyayı .ipa dosyasına çevirme

Bu konuyu okuyanlar

ilkaybaki

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Merhaba,

Biz site yaptık sosyal ağ sitesi, mobile getirfdik, apk dosyasıçalışıyor ama ios dosyası çalışmıyor, bunu nasıl çözebiliriz?

muhammedyusuf30

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
65
ne dediğinizi pek anlamadım lütfen tekrar anlatabilirmisiniz.

muhammedyusuf30

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
65
bence uğraşman gerekebilir senin için biraz internetten dolaşıcam eğer bulursam haber veririm

defacerGLD

Profesör
Reaksiyon puanı
3,067
dönüşmüyor ancak hibrit olarak gelistirmek gerek

ilkaybaki

Asistan
Reaksiyon puanı
86
ne dediğinizi pek anlamadım lütfen tekrar anlatabilirmisiniz.
Benim sitem var sosyal ağ sitesi, onu mobil uygulamaya ekledim, millet indirsinler diye android ve ios sürümü çıkardım, android apkl oluyor ama ios indirince kurmuyor dosyayı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunun çalışması imkansız. İçerdeki kod, paketleme tarzı vs. her şey çok farklı .ipa ve .apk arasında.
Bunun gibi yaptım apk dosyanın sonunda .ipa yazdım .apk silip, iso için ne yapmam lazım.

dönüşmüyor ancak hibrit olarak gelistirmek gerek

İos için tekrar mı uygulama yapcam?

Son düzenleme:

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Bunun gibi yaptım apk dosyanın sonunda .ipa yazdım .apk silip, iso için ne yapmam lazım.
.ipa için dönüştürücü falan var mı bilmiyorum (ki olsa bile paralıdır bunu yapabilen bir şey) ama dönüştürme işlemi sonuna .ipa yazarak olmuyor. Direkt kodun değişmesi gerekiyor. Bence kendi uygulamanızın hatalarını çözmeye çalışın dönüştürmek yerine. Dönüştürme işlemi ile ilgili bir uygulama bilmiyorum yani.

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,757

rasgele seçtim belki bu işe yarar.
Bunun olmasının imkanı yok.
Elinizdeki uygulamanın .apk olarak olan çıkan sürümünü, çevirme tarzı bir yöntem ile .ipa haline getiremezsiniz. Yeniden tasarlanması gerekiyor .ipa sürümü için.

ilkaybaki

Asistan
Reaksiyon puanı
86
.ipa için dönüştürücü falan var mı bilmiyorum (ki olsa bile paralıdır bunu yapabilen bir şey) ama dönüştürme işlemi sonuna .ipa yazarak olmuyor. Direkt kodun değişmesi gerekiyor. Bence kendi uygulamanızın hatalarını çözmeye çalışın dönüştürmek yerine. Dönüştürme işlemi ile ilgili bir uygulama bilmiyorum yani.
Ne gibi hatalar var?

Rootsyl

Profesör
Reaksiyon puanı
514
Eğer uygulamanın halihazırda ipa versyonu yoksa ve source koduda sizde yoksa geçmiş olsun.

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Ne gibi hatalar var?
iOS dosyası çalışmıyor demişsiniz konuda, benim ne hatası olduğunu bilmem mümkün değil. Uygulama hazırlayabiliyorsanız çözümünü de biliyorsunuzdur. (Edit: En azından araştırabilirsiniz.)

• Beğen
Reactions: 023

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
iOS dosyası çalışmıyor demişsiniz konuda, benim ne hatası olduğunu bilmem mümkün değil. Uygulama hazırlayabiliyorsanız çözümünü de biliyorsunuzdur.
Hiç yazılım yapmadın herhalde, bir hatanın çözümünü bilseydik hata yapmazdık.

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Hiç yazılım yapmadın herhalde, bir hatanın çözümünü bilseydik hata yapmazdık.
Benim amacım sorunu çözmeye çalışın demekti, yanlış kelimeler seçmişim. Arkadaşın elimde olmayan kodun çözümünü beklemesi ayrı garip zaten. (Ki iOS appler alanım bile değil.)

• Beğen
Reactions: 023

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
Benim amacım sorunu çözmeye çalışın demekti, yanlış kelimeler seçmişim. Arkadaşın elimde olmayan kodun çözümünü beklemesi ayrı garip zaten. (Ki iOS appler alanım bile değil.)
Bırak kodu, aldığı hata bile yok zaten o yönden haklısın, ama arkadaş sorunu çözemediği için buraya gelmiş anlaşılan.

@ilkaybaki, mümkünse kodları ve hatayı paylaşırsan yardımcı olabiliriz.