Apex Legends Mobile Beta Testleri Başlıyor!

Bu konuyu okuyanlar

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Modern akıllı telefonlar gelişmeye devam ettikçe, En iyi oyun geliştiricilerin çoğu, mobil platformlara kaymaya devam ediyorlar.

1c26ca90328416ef19c1438fa529a42c.Apex-Legends-Phone-when-is-apex-legends-releasing-mobile-ipho...jpg

Popüler battlegraund oyunları PlayerUnknown's Battlegrounds, Call of Duty, Fortnite gibi oyunların mobil versionları beğenileri toplayarak mobilde büyük başarı elde ettiler. Sırada ise Apex Legends var.

Apex Mobile Legendsi Kim Geliştiriyor?

EA, ilk olarak 2019'daki bir şirket konferans görüşmesi sırasında popüler battle royale oyununun mobil platformlara geçişine ilişkin planlarının olduğundan bahsetti. Ozamandan beri, IGN'den gelen raporlara göre, Tencent'in geliştirici olduğu yönünde . Call of Duty'yi ve Pubgi gibi oyunları mobile taşıyan Çinli şirket, bu alanda zaten zengin bir deneyime sahip.

Apex Mobile Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Henüz kesin mobil çıkış tarihi hakkında resmi bir duyuru yapılmasa da Apex Legends'ın iPhone ve Android cihazlarda oynanabileceği onaylandı. Apex Legends News Onaylı Resmi Twitter Kanalında Oyunun Beta Testlerinin 2-3 Ay İçinde başlanacağı bildirildi. Yapılan Sızıntılarda Oyunun 2021'in üçüncü çeyreğinde mobil cihazlarda oynanabileceği yönünde.

Son düzenleme:

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,293
Pc de açılmıyo zalım oyun mobile oynatır umarım.

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Bence pek iyi oyuncu kitlesi ile karşılaşmayacak. Bilgisayardaki oyuncular bile zor alışıyor bu oyuna ve oyun çok karmaşık önümü bile göremedim ben. Bide maks 6 inc lik ekranda hiç oynanmaz 22 inc te bile zor oynuyorum.

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Pubgidede bir cok fonksiyon tuşu var mobile uydurdular o srun değil uydururlar bi şekildeoptimizasyonu iyi olmalı bnce
Apex'te olmayacak gibi oyun baya karmaşık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde FPP modu çok kötü TPP gelse iyi olacak PC'dede

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Bence pek iyi oyuncu kitlesi ile karşılaşmayacak. Bilgisayardaki oyuncular bile zor alışıyor bu oyuna ve oyun çok karmaşık önümü bile göremedim ben. Bide maks 6 inc lik ekranda hiç oynanmaz 22 inc te bile zor oynuyorum.
Hocam mobil farklı bir platform pcde basarı yakalayamıs bir sürü oyun mobilde rahat ulasılabildiği için çok oynanıyor optimizsyonu iyi olabilrse pubgiden sıkılanlar için alternatif olabilir

Apex'te olmayacak gibi oyun baya karmaşık.

Birde FPP modu çok kötü TPP gelse iyi olacak PC'de
Belli olmaz bu işler hocam pubgi ve cod bu algıları kırdı mobilde

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,260
Oyunun tuş kombinasyonları ve dağılımı karmaşık. Bunu mobile nasıl uyarlayacaklar, merak ediyorum.
Aynen pc dekiyle aynı olursa baya zor olur ama pubg mobile gibi kolaylastirirlar bence

Aynen pc dekiyle aynı olursa baya zor olur ama pubg mobile gibi kolaylastirirlar bence

Pardon telefon dondu yanlışlıkla 2 kez gitti

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Bu arada Tencentin Mobile Getirmeyi Planladığı 2 Oyun Daha Sızdırıldı

Assassins Creed Mobile

Nfs Mobile (Pcde Yeni Çıkan veya Var olan bir nfs oyunu ile eş değer Aynı Olacakmış Mobildekide)

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,204
Demek istediğim tam olarak bu. Çok fazla tuş olacak...

Screenshot_2021-02-16-21-33-34-57.jpg

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Demek istediğim tam olarak bu. Çok fazla tuş olacak...

Ekli dosyayı görüntüle 139854
Pubgi kadar yine yok hocam bunda bütün tuşların düzeni değiştirilmiş bnce simgeler büyütülmüş yerleri ile oynanmış silah olan kısım sağ üst köşedeydi bir grselde grmüştüm bulabilirsem atarım grüntü fake olabilir pubgi mobilenin tuş düzenini alıp pc görüntüsü üstüne eklemişiler gibi gldi

Son düzenleme:

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,204
Pubgi kadar yine yok hocam bunda bütün tuşların düzeni değiştirilmiş bnce simgeler büyütülmüş yerleri ile oynanmış silah olan kısım sağ üst köşedeydi bir grselde grmüştüm bulabilirsem atarım grüntü fake olabilir pubgi mobilenin tuş düzenini alıp pc görüntüsü üstüne eklemişiler gibi gldi
Evet evet, görüntü orijinal değil zaten. Oyundaki ve Pubg'deki tuşları alıp eklemişler.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Evet evet, görüntü orijinal değil zaten. Oyundaki ve Pubg'deki tuşları alıp eklemişler.
Hocam pubgi mobilde ekranın her yeri tuş kombinasyonu dolu hala tuş ekliolar bence ondan fazla olamaz uydururlar telefona göre optimize olması önmli bnce

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,204
Hocam pubgi mobilde ekranın her yeri tuş kombinasyonu dolu hala tuş ekliolar bence ondan fazla olamaz uydururlar telefona göre optimize olması önmli bnce
Bence telefona optimize etmeleri için bazı şeylerden kısmaları veya kısayol eklemeleri lazım. PC'de olduğu gibi olursa fazla zor olur. Ben zamanında mobilden de Fortnite oynamıştım, o bile zor geliyor insana.

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Modern akıllı telefonlar gelişmeye devam ettikçe, En iyi oyun geliştiricilerin çoğu, mobil platformlara kaymaya devam ediyorlar.

Ekli dosyayı görüntüle 139453

Popüler battlegraund oyunları PlayerUnknown's Battlegrounds, Call of Duty, Fortnite gibi oyunların mobil versionları beğenileri toplayarak mobilde büyük başarı elde ettiler. Sırada ise Apex Legends var.

Apex Mobile Legendsi Kim Geliştiriyor?

EA, ilk olarak 2019'daki bir şirket konferans görüşmesi sırasında popüler battle royale oyununun mobil platformlara geçişine ilişkin planlarının olduğundan bahsetti. Ozamandan beri, IGN'den gelen raporlara göre, Tencent'in geliştirici olduğu yönünde . Call of Duty'yi ve Pubgi gibi oyunları mobile taşıyan Çinli şirket, bu alanda zaten zengin bir deneyime sahip.

Apex Mobile Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Henüz kesin mobil çıkış tarihi hakkında resmi bir duyuru yapılmasa da Apex Legends'ın iPhone ve Android cihazlarda oynanabileceği onaylandı. Apex Legends News Onaylı Resmi Twitter Kanalında Oyunun Beta Testlerinin 2-3 Ay İçinde başlanacağı bildirildi. Yapılan Sızıntılarda Oyunun 2021'in üçüncü çeyreğinde mobil cihazlarda oynanabileceği yönünde.
Redmi note 8 acarmi bu oyunu

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Redmi note 8 acarmi bu oyunu
Snapdragon 665 üstü bütün cihazlar desteklicekmiş kldırır orta ayarlarda büyük ihtimal

Bence telefona optimize etmeleri için bazı şeylerden kısmaları veya kısayol eklemeleri lazım. PC'de olduğu gibi olursa fazla zor olur. Ben zamanında mobilden de Fortnite oynamıştım, o bile zor geliyor insana.
Pcdeki gibi bire bir olmaz büyük ihtimal mobile uydururlar bi şekilde

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Oyunun açılış ekranı introsu sızdırıldı

®Shift®

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,807

Son Şövalye21

Asistan
Reaksiyon puanı
369
Beta Oynanış videosu gayet rahat oynanıyor ekranda tuş kalabalığıda yok grafikler biraz soluk gibi gldi blki videodandır pubg kontrolleri gibi

@mumya 3700x, @Sıradan Kullanıcı, @wittroc, @madSlowly, @nixc0r, @mg4446,
Vuruşları falan biraz çocuksu gibi geldi bana.
Bilmiyom pc de hiç oynamadım, hiç videosunu izlemedim.
Belki normal oyunda da böyledir.

Bide grafikler biraz soluk gibi geldi.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Vuruşları falan biraz çocuksu gibi geldi bana.
Bilmiyom pc de hiç oynamadım, hiç videosunu izlemedim.
Belki normal oyunda da böyledir.

Bide grafikler biraz soluk gibi geldi.
Hocam youtubede canlı yayınlar var bu video amatör çekilmiş canlı yayınları izleyin bire bir herşey aynı sadece grafik uptade yapılması gerek fpp görümnde cok iyi oluyor