Antivirüs

Bu konuyu okuyanlar

baba12

Doçent
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar ben beleş güzle bir antivirüs arıyorum crackli crack siz bi şekilde parasız tavsiye edebileceğiniz bir virüs programı veya indirebileceğim bir site varmı? ben araştırma yaptım ama son çare sizlere sorayım dedim

ilginiz için şimdiden saolun

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
mse antivirüs en iyisidir diğerleri silmez karantinaya taşır avira ve mse ise virüsleri siler eğer işletim sistemin orijinal ise mseyi yükle değilse avira freeyi yükle

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
ben testlerin yalancısıyım.Avg Ücretsiz Antivirüsler Arasında 1.
kaspersky para bayılıcığına avg kullan.

78zbm.jpg

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Belki ben önüne geleni silmesini istemiyorum :D Trainerımı silince geri yükle deyip geri alabiliyorum kasperskyda . Mse kökten silince işşin yoksa bir daha indir :D

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0

günaydın mse 4.0 betadan çıkalı çok oluyor

ben testlerin yalancısıyım.Avg Ücretsiz Antivirüsler Arasında 1.
kaspersky para bayılıcığına avg kullan.

78zbm.jpg

okuldakı pclerde avg 2011 kurulu idi o virüsleri silmez hepsini karantinaya taşırdı burda yalan bence kaldırma iyi puan almış yalan kaldırmaz avg karantinaya taşır

hem bu test yalan bence avg free kasper internet securityi geçecek arada ufak fark var görün yalan bu test bence

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
günaydın mse 4.0 betadan çıkalı çok oluyor

okuldakı pclerde avg 2011 kurulu idi o virüsleri silmez hepsini karantinaya taşırdı burda yalan bence kaldırma iyi puan almış yalan kaldırmaz avg karantinaya taşır

hem bu test yalan bence avg free kasper internet securityi geçecek arada ufak fark var görün yalan bu test bence

testi ben yapmadım.AVtest yaptı.http://www.av-test.org/en/tests/home-user/marapr-2012/
yalan değil.:D boşa veriyonuz o kadar parayı.kaspersky'a.:D

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Kasperskya paramı :) Kampanyalar varken bu devirde geçinip gidiyoruz :D
Şimdi aktif kampanyası yok ama sanırım.