Antivirüs Yazılımları Anketi

Hangi Anti-Virus Yazılımını Kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    1,287

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
NOD32 4 ü kullanıyorum,kasperskyın ilaç problemi var.nod 32 çok iyi....
Ayrıca kaspersky in keyi olsa bile kullanmak istemiyorum artık.işlemcim 3 çekirdek amd,4gb ram ve win-7 64 bit olmasına karşın.
çünkü kaspersky ın zırt pırt güncelleştirme istemesi hasta etti beni.
Avasta gelince kasmıyor olabilir ama tipinde hayır yok öyle cins bi ara yüz yapmışlar ki..
onu kullanana allah sabır versin.
nortona gelince bi ara uzun süre kullandım oda pek işe yarar bi antivirüs değil bence.çok kalas bi proğram..
panda ve mcafee ye gelince çok iyi virüs proğramları değil bence onları da kullandım...

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
NOD32 4 ü kullanıyorum,kasperskyın ilaç problemi var.nod 32 çok iyi....
Ayrıca kaspersky in keyi olsa bile kullanmak istemiyorum artık.işlemcim 3 çekirdek amd,4gb ram ve win-7 64 bit olmasına karşın.
çünkü kaspersky ın zırt pırt güncelleştirme istemesi hasta etti beni.
Avasta gelince kasmıyor olabilir ama tipinde hayır yok öyle cins bi ara yüz yapmışlar ki..
onu kullanana allah sabır versin.
nortona gelince bi ara uzun süre kullandım oda pek işe yarar bi antivirüs değil bence.çok kalas bi proğram..
panda ve mcafee ye gelince çok iyi virüs proğramları değil bence onları da kullandım...

Nerdeyse benim diyeceklerimin aynısını yazmışsın yahu :)

Tamamen katılıyorum sana..

Uzun bir süre Kaspersky kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim ki Kaspersky nin ilaçlarıyla uğraşmak çok can sıkıcı. NOD32 hakkaten güzel ve kasmıyor...İşini de gayet güzel yapıyor.

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
kaspersky ınternet securıty 2010 cok ıyı ozellıkle kaspersky tam yazılım son fırawall testte ıkıncı sırada tam yazılım bence kıs 2010 eset guvenlık duvarı cok kotu

Bekoroma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Antivir 'in Free Edition kullanıyorum gayette memnunun

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Eset Smart security 4 kullanıyordum, her gün şifre istemesinden bıktım. Norton 360 2009 kurdum o da dandik çıktı.

Şimdi bedava olan avira antivir kullanıyorum gayet hızlı ve ramden yemiyor beğendim yani.

furu034

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pc nin içinde gelen" mcafee security center toshiba edition " versionunu kulanıyodum gerçi hala kullanıyorum süresi geçmesine rağmen net ve ağ koruması yapıyor bu da bana yetiyor ama sürekli satın al ibaresi çıkınca artık canıma tak etti yorumlara gore avira antivir başı çekiyor ücretsiz olması da ayrı bi güzellği akşam inidirp kuracağım bakalım nasılmış

CALIYAKALI

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Kaspersky ve Norton kullanmanız için iyi bir sisteme sahip olmanız gerekiyor.Aksi taktirde çok kasılıyor.Kaspersky'yi hiç kimseye tavsiye etmem.Lisansını satın almıştım fakat kurduktan sonra internetim kesildi.Kaldırıyorum duzelıyordu.Anlayacagınız boşuna almışım lisansını.Eset smart securıty vıruslerı fazla bulamıyor.Şuan ben BullGuard 8.7 kullanıyorum.Çok güzel,kullanışlı.Kaspersky ve Eset'in bulamadığı virüsleri buldu.Herkese tavsiye ederim.

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
g-data en ıyısı son av testte gene %99.8 vırus bulma basarısı gosterdı

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Şuanda nod32 4.0.467.0 kullanıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...