Antivirüs Programınızı Test Edin !

andriy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kis kullanıyorum gayet başarılı

uSuLca

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaş kaldrmayın ilk testte dedı ama ben acımadım kalırdım MC Afee yı şimki kasper yukluyorum.!

chaylak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende Karspersky internet swecurity 2011 kullanıyorum hangisi olursa olsun indirmeye çalıştım hepsini engelledi bence süper tavsiye ederim.... ama lisansı 30 gün eğer isteyen olursa elimde avg internet security 2011 var lisansı 2018 kadar geçerli selametle

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Valla Bende O Kadar Programı Test Ettim Kaspersky Tırıt Ya Tesbit Oranı Yüksek Kezaa Saçmalama Oranıda Yüksek

Ben CIS Veya NIS Öneririm

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Panda Cloud Pro zip klasörünün içini temizledi :)

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Bu tartışmalar böyle sürüp gider ve sonunda bir gerçek ortaya çıkar.Hiç bir antivirüs programı bütün virüsleri engelleyemez.Antivirüs programı birazda kişinin kendisidir.

qKTe

Profesör
Reaksiyon puanı
32
avast 5.0 Internet Security direk bağlantıyı kesti.

komoL

Asistan
Reaksiyon puanı
6
COMODO Internet Security kullanıyorum, 5 6 dosya indirdim rardan çıkarmaya çalışırken virüs uyarısı verdi ve hemen temizledi: =)

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
COMODO Internet Security kullanıyorum, 5 6 dosya indirdim rardan çıkarmaya çalışırken virüs uyarısı verdi ve hemen temizledi: =)

Bende Comodo İnternet Security Kullanıyorum :) Gerçekten Harika

Hatta Temiz Diye Bilgisayarımda Buluncan Bir Patch'in Çalıştırıldığı Anda (TP 80 Port) tan Veri Göndermeye Çalıştığını CIS Sayesinde Görünce Şok Oldum !

komoL

Asistan
Reaksiyon puanı
6
hepsini deniyorum: ))))

dün Kaspersky small office security full indirdim. kurulumu gerçekleştirdim tarama sırasında 2 trojen 4 spayware buldu ve anında temizledi

ve sistemi yormuyor inanın bana: )))

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ben eve gidince denicem acaba avira bulurmuki :S :S

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Ücretsizler içinde şu an benimde kullandığım MSE yede bukonuda güveniyorum Nikesteel in verdiği bu dosyaların hepsini indirdi fakat zipten çıkarırken izin vermedi ve temizledi

antimatter

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ücretsizler içinde şu an benimde kullandığım MSE yede bukonuda güveniyorum Nikesteel in verdiği bu dosyaların hepsini indirdi fakat zipten çıkarırken izin vermedi ve temizledi

büyük boyutlu bir dosyayı indirip açamamak kötü olurdu :)

antimatter

Profesör
Reaksiyon puanı
14
avast kullanıyorum ve tam 2 yıl oldu ki format atmıyorum makinama, rekora koşuyorum :)

Bonney

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Free Avast 5.1.889 kullaniyorum inmelerine izin vermiyor baglanmayi kesiyor sadece sonunca inince direk virus alarmi veriyor :)
Cok guvenirim avas'ta hemde Bedava :D
Bide avast calistiyinda e-mail'lerimde spam olmuyor, avast yoksa gunde 4-5 tane geliyor.

0% guvendiyim AV : avira , eset basinda gelir :)

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
bir kaçtanemi dosya var yoksa bitanemi :S :S benimki ilk indirdğimi taradığım zaman buldu ve sildi arşivle birlikte (avira) 5 5 diyonzda beş tane dosya nerde :D

Ali Sarman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Esed 4.2.71.2 Demo sürümünü kullanıyorum. Siteden karışık bir şekilde indirme yapmaya çalıştım. İnternet Download Manager Tam açıldığında esed engelledi. Otalama idnşrmeye çalıştıklarımdan %80 nini tespit etti. Diğerlerini tespit edemedi diye esed e kötü diyemem. Sonuçta hergün yüzlerce virüs ortaya çıkıyor...

Ekrem Çukurca

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Microsoft security essentials ücretsiz ama oldukça güçlü bir antivirüs yazılımı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar sizlere kaspersky internet security programını öneririm ben her yıl bu programın full versiyonunu alıyorum ve memnunum dosyayı açmadan önce sağ tuş yapıp tarattırıyor yada açıp kaspersky uyarı verip dosyayı karantinaya alıp yok ediyor
süper bir program

FiRARDA

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ESET NOD32 Antivirus 4.0.314.0 Türm dosyaları indirmeye izin verdi, inen zip dosyasını tarattığımda uyarı vermedi ama dosyayı çıkarmaya çalıştığımda

! C:\Documents and Settings\*********\Desktop\Trojan-Downloader.MSIL.Agent.ao.zip: The archive is either in unknown format or damaged

WinRAR hata vererek boş klasör açtı...

Bu WinRAR ın başarısı mı ESET in mi ?

Dosya winar x64 bir sürümü ile sıkıştırılmış o yuzden açılmıyor bu sürüm ile açabilirsiniz
h**p://d.winrar.es/d/101z1422612432/BqYwVQqAsqdk40hvmwXVCg/winrar-x64-520.exe

alper34

Asistan
Reaksiyon puanı
46
AVG İnternet Security 2015 bağlantıyı bile açmadı 5/5 tam güvenlik