Anti Virüs Öneri (X Belediyesinin Bütün Bilgisayarları İçin)

Bu konuyu okuyanlar

abdullatif

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
X Belediyesinde bilgi İşlem bölümündeyim.

* En az 150 kullanıcı için lisanslı olacak,
* Kullanım kolaylığı,
* otomatik virüs silme (Bana virüs buldum sileyim mi demesin!),
* Ağda problem çıkarmama (Bilgisayarların birbirlerini görmesini, yazıcıların kullanımını vb. şeyleri Firewall vs. diye engellemesin!)
Programların çalışmasını engellememe (Her önüne gelen programı tehdit olarak algılamasın)

** Başımızı ağrıtmayacak bir virüs programı arıyoruz.

Bu konuda hangi programı tavsiye edersiniz.

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
bu önerdiğim istanbuldaki bi belediyenin kullandığı antivirüstür
Mcafee
pcler ana bilgisayara bağlı ve user olarak geçiyo orda bütün bilgisayarlarda bu program var hiçbi değişiklik yapamıyosun :D

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
ücretsiz hızlı kolay ve kullanışlı iyi bir antivirüs mü dedin evet o AVAST 5.0 dır

avast-5-Sneak-Peak-3.jpg

iersin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kaspersky herşeyi sorar yapayım mı diye.Pek sorun çıkartmaz ama onayladığın zamanda...Ama Mcafee hakkında bi bilgim yok.

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Bir bilgisayara Kaspersky Internet Security kurarsın. Orada bütün ayarları yaparsın (güvenlik seviyesi, virüsleri otomatik silme vs.). Sonra ayarlarda ayarları yedekleme seçeneği var. CFG uzantılı yedeğini alırsın. Kurduğun diğer bilgisayarlarda yine ayarlardan o dosyayı içeri aktarırsın. 150 bilgisayar için tek tek ayar yapmaktan kurtulursun :thumbup1:

mustifanci

Asistan
Reaksiyon puanı
3
avira antivir kur kardeş ayarlarsan direk siliyor hemde ücretsiz ben memnunum sahsen

storm61

Profesör
Reaksiyon puanı
12
norton kasper eset vs. nin internet security olanlar işini fazlasıyla görür.
birde çok kullanıcılı workstation sürümlerini tavsiye ederim.

razor1910

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
X Belediyesinde bilgi İşlem bölümündeyim.

* En az 150 kullanıcı için lisanslı olacak,
* Kullanım kolaylığı,
* otomatik virüs silme (Bana virüs buldum sileyim mi demesin!),
* Ağda problem çıkarmama (Bilgisayarların birbirlerini görmesini, yazıcıların kullanımını vb. şeyleri Firewall vs. diye engellemesin!)
Programların çalışmasını engellememe (Her önüne gelen programı tehdit olarak algılamasın)

** Başımızı ağrıtmayacak bir virüs programı arıyoruz.

Bu konuda hangi programı tavsiye edersiniz.

güneşli belediyesi ise ne kurursan kur fos
her programı tehdit olarak algılamayacak
o zaman bol bol virüs yersin zaten
Eset Smart Security benim sana tavsiyem sonra Kaspersky

Alex1024

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Firewall ve web filtreleme özellikleri gerekli değilse sade antivirüs kur, Eset Antivirüs gibi...

korsan12

Doçent
Reaksiyon puanı
3
kardeş sana tavsiyem kasperky kurman. kafanın virüs yüzünden fazla ağırmasını istemiyorsan Endain firewall kur bak bakalım virüslerle başın derde giriyormu Endain biraz sıkabilir ama kesinlikle kurmanı tavsiye ederim

abdullatif

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cevaplar için teşekkür ederim.

MCAfee'ye biraz baktım. Tam da anlayamadım server client meselelerini. Ayrıca satışını yapan yeri de bulamadım. Üstüne üstlük deneme sürümü falan da indiremedim. :D

Ne yapmak lazım.

Bir de biz bunları satın alacağız. Hangi şekilde daha makul olur.

razor1910

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Cevaplar için teşekkür ederim.

MCAfee'ye biraz baktım. Tam da anlayamadım server client meselelerini. Ayrıca satışını yapan yeri de bulamadım. Üstüne üstlük deneme sürümü falan da indiremedim. :D

Ne yapmak lazım.

Bir de biz bunları satın alacağız. Hangi şekilde daha makul olur.
özelden yollarmısın hangi belediye olduğunu

yasark

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Eğer clientlerin özellikleri iyi ise Karspersky ama yok çok iyi değil dersen Nod32 muhakkak. Ben nod 32 kurulumu hiç yoksa 300 client e yaptım ve bugüne kadar hiç başımı ağrıtmadı. Karpersky da çok iyi ama çok kasıyor 1 GB üzeri ram varsa vs özellikler iyiyse olabilir anca.

fatihizm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BitDefender Client Security yada AVG Business Security'leri araştırdınmı ? hem kurulumları hem destek iletişimi hemde yönetimi çok kolaydır bildiğim kadarı ile türkiyeye bu ürünleri kavi international getiriyor

xarax

Asistan
Reaksiyon puanı
0
antivirüs kuracağına linux kur virüs kelimesini unut.artık alışmak lazım linux işletim sistemine.

ProJest

Asistan
Reaksiyon puanı
2
merhabalar, öncelikle şirketimizde 150 ye yakın pc bulunmaktadır. Bunların hepsinde AVG Internet Security v9 TR kullanmaktayız. Çok memnunuz , bize hiç soru sormaz, tehlike bulduğu anda kendisi sorunları halleder. şimdiye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadık. Elimizde fazladan lisanslar bulunmaktadır. İsterseniz bu lisansları size uygun fiyatta verebiliriz. İlk aldığımızda 300 e yakın bir sistem için lisans almıştık. Şu anda 150 civarı lisansımız arşivimizde mevcuttur. Bizimle irtibat kurmanız halinde size yardımcı olabiliriz. İyi çalışmalar...

erdcan

Doçent
Reaksiyon puanı
14
mcaffe ile sorunlarına çözüm bulursun. ben okulda kullanıyorum memnunum

SKYNET

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Böyle bir networkde zaten client-server ilişkisi olmalı, yoksa her pcye git gel olmaz. Desteği olan antivirüs markasını tercih et. Kaspersky, Eset önerilerim. Destekleride iyidir.

---------- saat 18:44 eklendi ---------- önceki mesaj saat 18:42 eklenmişti ----------

antivirüs kuracağına linux kur virüs kelimesini unut.artık alışmak lazım linux işletim sistemine.

Bütün sitemi değiştir , bütün yazılımları at , yeniden yazdır kullandığın programları.:thumbup1:

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
merhabalar, öncelikle şirketimizde 150 ye yakın pc bulunmaktadır. Bunların hepsinde AVG Internet Security v9 TR kullanmaktayız. Çok memnunuz , bize hiç soru sormaz, tehlike bulduğu anda kendisi sorunları halleder. şimdiye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadık. Elimizde fazladan lisanslar bulunmaktadır. İsterseniz bu lisansları size uygun fiyatta verebiliriz. İlk aldığımızda 300 e yakın bir sistem için lisans almıştık. Şu anda 150 civarı lisansımız arşivimizde mevcuttur. Bizimle irtibat kurmanız halinde size yardımcı olabiliriz. İyi çalışmalar...

AVG İNTERNET SECURİTY kur bencede çok rahat işini görürsün...Sağlam bi korumanızda olmuş olur...

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Kaspersky Güzel Bir Antivirüstür Ama Firewall Sorunu Çıkartabilir

Eset Smart Security'nin Kurumsal Çözümlerine Bir Göz At İstersen

Buradaki Linkten İnceleyebilirsin

http://www.nod32.com.tr/k_u.asp

KabKa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Networkler için en iyi seçim Bitdefender olur bence, kolay network yapılandırması ile güvenliğinizi üst düzeye çıkarabilirsiniz ayrıca bulduğu virüsleri size sormadan siliyor

Son mesajlar