Anonymous BTK'yı Hack'ledi!

Bu konuyu okuyanlar

annttiigs

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24
önemli verilere ulaşabileceklerini sanmıyorum. biraz kafası çalışan biri önemli verilerin olduğu veritabanını domaine bağlayıp yayınlamaz. muhtemelen btk'nın web sitesi hacklendi

btk bu konudan ders çıkarmalı. ayrıca bunu yapanlar en ağır şekilde cezalandırılmalı. ayrıca "ayyıldızcılar", "anonymousecular" diye gruplaşmalar başladı yapmayın etmeyin .

bağladıkları hangi DB bilemem ama. her şeyi plain text olarak sakladıkları dillenmekte :) domain teoremini bir daha düşün derim :)

Rüstembey

Doçent
Reaksiyon puanı
1
btk ismini değiştirmeli....Birilerinin Transit Kullanımına açık yer olmalı.....neymiş "lafla peynir gemisi yürümüyor"....birilerinden birşeyler öğrenip o öğrendiklerimizle öğrendiğimiz yere "CAKA" satmak boşiş olur....​

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Güncelleme: Saldırıyı Unnamed Arachy (İsimsiz Anarşi) isimli, muhtemelen Türk hacker grubu Anonymous adına gerçekleştirmiş. Ayrıca ortaya yeni bir iddia atıldı: bahsettiğimiz dördüncü veritabanında kaydı bulunan bir milletvekilinin de kişisel e-posta adresi, TC kimlik numarası, şifresi, ev - cep telefonları ortaya dökülmüş durumda.
buda yeni bir bilgi...

muratal

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Dünyanın en tehlikeli hackerları bence.

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Gerçekten Anonymous'u düşman rakip falan gibi gören türk vatandaşları var mıdır diye merak ediyordum, sayenizde olduğunu öğrenmiş oldum. helal olsun ne diyim. :)