Anneme Telefon Önerisi

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Arkadaşlar annemin iPhone 5'i dün çok ısınmış 1 1,5 saat bekletmiş soğuması için. Sonrada kapanmış bidaha açılmadı. Yeni telefon bakıyoruz iPhone 5S istedi annem fakat fiyatı 1350+. Bana deymez gibi geldi o fiyata A5 2016 daha mantıklı geldi. Sizce hangisini almalıyız. Bu arada annem bildiği bir marka olsun istiyor.

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484

-Altar-

Asistan
Reaksiyon puanı
30
İphone se alsın uzun zaman kullanır pişman olmaz

clonpear

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Kardeşim bak annen 40+ ise ve alıştıysa iphone dan devam etsin. Android de saçma sapan hatalar falan olabiliyor anneni hiç uğraştırma bu yaştan sonra alıştıysa.

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
İphone se alsın uzun zaman kullanır pişman olmaz
Ekranın birazdaha büyük olmasını istiyor. iPhone'ların genelde ekranı küçük olduğu için klavyeside küçük oluyor bugün bakmaya gitti. A7 hoşuna gitmiş ama telefonu kısa devre yapmış telefonunu yaptırdı şimdilik tekrar bozulursa a7 alıcak muhtemelen.
Kardeşim bak annen 40+ ise ve alıştıysa iphone dan devam etsin. Android de saçma sapan hatalar falan olabiliyor anneni hiç uğraştırma bu yaştan sonra alıştıysa.
İphone pek te uygun değil kendisine günde en az 2 kere şarj ediyor,klavyesi küçük yazamıyorum diyor, ekran küçük geliyor. Bugün bakmış a7'yi beğenmiş telefonunu yaptırdı şimdilik sonra a7 almayı düşünüyor.

-Altar-

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Ekranın birazdaha büyük olmasını istiyor. iPhone'ların genelde ekranı küçük olduğu için klavyeside küçük oluyor bugün bakmaya gitti. A7 hoşuna gitmiş ama telefonu kısa devre yapmış telefonunu yaptırdı şimdilik tekrar bozulursa a7 alıcak muhtemelen.

İphone pek te uygun değil kendisine günde en az 2 kere şarj ediyor,klavyesi küçük yazamıyorum diyor, ekran küçük geliyor. Bugün bakmış a7'yi beğenmiş telefonunu yaptırdı şimdilik sonra a7 almayı düşünüyor.
Eğer iphone a alıştıysa sakın şaşmasın hele a serisine hiç bulaşmasın sadece tasarım var a serisinde kesinlikle başka telefon almasın sonra çok pişman olur

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
554
Annenin eli %99 küçüktür. Eli küçük bir bayana A5 falan yakışmıyor. Birazda yaşı vardır doğal olarak. Bence 5S falan düşünün. Ufak boyutlu bir telefon daha mutlu eder anneni diye düşünüyorum

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Annenin eli %99 küçüktür. Eli küçük bir bayana A5 falan yakışmıyor. Birazda yaşı vardır doğal olarak. Bence 5S falan düşünün. Ufak boyutlu bir telefon daha mutlu eder anneni diye düşünüyorum
A7'yi eline alıp denemiş. Rahat mesaj yazmış. Zaten telefondan çok beklentisi yok. Rahat mesaj yazsın,müzik dinlerken şarjı bol gitsin yeter onun için. Bu 2 sini düşündüğümüz zaman 5S pek mantıklı gelmiyor.
Eğer iphone a alıştıysa sakın şaşmasın hele a serisine hiç bulaşmasın sadece tasarım var a serisinde kesinlikle başka telefon almasın sonra çok pişman olur
iPhone'dan pek memnun değil ama şuan. Onun için en önemli 2 şey mesaj yazabilme ve şarj A7'yi eline alıp mesaj yazmayı falan denemiş baya hoşuna gitmiş söylediğine göre. Şimdilik telefonunu yaptırdı ama ileride bozulduğunda daha mantıklı telefonlar çıkar belki.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Huawei telefonlara yonelmende fayda var arayuz basitlik acisindan ios a benzer alismasi kolay olur. Bunun yaninda lenovo cihazlara da bakabilirsin. Bu markalar f/p ürünü cikarir genelde

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Bende baya araştırma yaptım huawei honor 7 güzel fiyatı da uygun bu arada ben kolay telefon beğenmem onuda söyleyeyim :D
Kendin de bir bak incelemeler falan mevcut.

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Huawei telefonlara yonelmende fayda var arayuz basitlik acisindan ios a benzer alismasi kolay olur. Bunun yaninda lenovo cihazlara da bakabilirsin. Bu markalar f/p ürünü cikarir genelde
Bende baya araştırma yaptım huawei honor 7 güzel fiyatı da uygun bu arada ben kolay telefon beğenmem onuda söyleyeyim :D
Kendin de bir bak incelemeler falan mevcut.
Huawei lenovo istemiyor. Bildiğim marka olsun diyor. Asus önerdim onu bile bilmiyorum dedi :D. Bakalım şimdilik idare ediyor telefonuyla.

byAndroid

Asistan
Reaksiyon puanı
69
A3 2016 bile yakışır annene ama a7 daha iyi tabi

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Ben İPHONE almasını tavsiye ederim çünkü alışmış ne de olsa yeni bir işletim sistemi yeni bir arayüz demek,ne kadar kolay olsa da alışma süreci vardır diye düşünüyorum.Öyle değil mi?:)

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484

emirsacu

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Merhabalar,
Küçük bir telefona ve iOS'e alışmı.
yine iPhone 5S alın.