Annem için 1000 tl altında hangi telefonu önerirsiniz?

Alio6

Doçent
Lg k10 bataryası, ısınma durumu nasıldır facebookdan okey falan oynatır mı donup kasar mı şarjı ne kadar gider ya da başka model mi bakayım?

H.U.M.M.E.R

Asistan
Lg k10 bataryası, ısınma durumu nasıldır facebookdan okey falan oynatır mı donup kasar mı şarjı ne kadar gider ya da başka model mi bakayım?
Ben Samsung Galaxy J5 oneriyorum. Kamerasi iyi, hizli, aksesuarlari( kilif vs.) kolay bulunuyor, oyun oynayinca dogal olarak azda olsa isiniyor bu her telefonda olan birsey, normal gezinmede filan isinma yasamadim. Sarji uzun gidiyor. 6.0 guncelleme dagitilacak. Daha ne olsun...

pinterest

Profesör
J5 alınmaz. K10 hiç alınmaz.

Ya biriktirip G4

Ya da o fiyata Zenfone 2.

GM 5+ parti parti sorunlara sahip bir cihaz. Buna güvenerek alınamaz bir cihaz. G2cilerin bası çok ağrımıştı. G4 de öyle diyecekler 6xx serisi sorunsuz.

o telefonun hafızası çok sıkıntılı yav 16 gb olsun bari diyorum bir de bu lenova a700 yeterli midir 1000 tl çıkmaya gerek var mı faceden oyun oynamak ıcın? pili de iyi gitsin biraz
A7000 yeterlidir. İyi telefon. Bir de 16 GB sd kart alırsanız onun yanına daha iyi olur. Pili de iyi 2900 mAh.