Anket - Uydu kategorisi açalım mı?

kifodayi

Asistan
Reaksiyon puanı
7
İllegalle başedilmesinin zorluğu ve bu türde sorulacak soruların çokluğu nedeniyle açılmaması gerektiğini düşünürken, bi arkadaşın güzel bi cevabını okudum ve açılması gerektiğini düşündüm, o yönde oy kullandım.

Modların yeterli zamanı var ise açılmalı.

Güzel bi şey daha, eğer insanlar illegal içerik paylaşır yada isterlerse, direk uyarı alırlar ve forum kurallarını okumadıklarını anlamış oluruz. Bu sayede onları da bilinçlendirebilir, en azından diğer bölümler için rahat etmiş oluruz.

-benim fikrim-

soyluakif

Asistan
Reaksiyon puanı
4
cardsharing illegal ama türk kanalları olmadıgı sürece ülkemizde bir yaptırımı yoktur hali hazırda bir çok büyük marka ücretsiz olarak bu hizmeti vermektedir belki adam acayip şeyler paylasacak :) ben bile telefon kartımı paylaşıyom şaka şaka

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
diğer arkadaşlarımız neler düşünüyor

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Burası teknolojik gelişmelerle ilgili bir forumsa bence ankete bile gerek, elbette bulunmalı.

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
bazı arkadaşlar mod. bile atadı simdiden bakıyorumda

gvn

Profesör
Reaksiyon puanı
19
acılsında okadar konu nasıl olacak uydu konusu okadarda geniş değil sanırısam

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
uydu bölümü açılırsa güncel olarak softcam(key) dosyaları verilmek zorunda,tps.bin ler verilmeli vb. yani illegal şeyler bunlar ona göre,bide cardsharing server ları olması lazım elinizde ve burda paylaşılması gerek,cardsharing server paralı yani beleş yok

Handikap

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Uydular ve geniş bantlarda internette yaşantımımızda yerini almaya başlayacakken bir yerden başlanmalı... :)

Digital çağda evlerimize giren uydu alıcılarımız hakkında birazda olsun bilgi edinebilmek güzel olur bence...

arif 34

Asistan
Reaksiyon puanı
4
açılmasın da fayda vardır arkadaşım.tecrübelerinizi bilgilerinizi insanlarla paylaşmak güzeldir.

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
büyük çoğunluk açılmasını istiyor anlaşılan

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
98 katılımcı oy kullanmış daha fazla katılımcı beklerdim doğrusu

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
İlgimi çekmiyor uydu işleri.

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
benim de ilgi alanıma girmediği için hiç ilgilenmedim ama istek varsa açılsın tabi :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Bu bölüm açılır hocam. :D

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
aslında biss şifreleri çıktıktan sonra bu uydu işleri mecbur oldu gibi. insanlar harıl harıl bu bilgilere ulaşmaya çalışıyor

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Ben pek ilgi olacağını düşünmüyorum valla.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Özellikle haftasonları büyük ilgi oluyor önceden açtığım 2-3 konuya. Onlar bile yeter şahsen. :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
o zaman yönetim iş başına.

damnedeyes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hakkı bey shiftdelete.net sitesi için birşey demiyorum ugraşıp haber yapıyorsunuz günlük takip ediyorum birçok şeyden haberimiz oluyor ama forum için aynı şeyi soyleyemem uzun zamandır takip ediyorum buraya teknoloji forumu diyemeyiz muhabbet forumu daha doğru olur teknolojiyle ilgilenen insanlar birşey paylaşmak isteyenler bu foruma girebilir ama aradıklarını bulamazlar giderler ancak vakit geçirmek için ziyaret edilir uydu konusunda bir turkeyforum turkdreamworld bilgisayar konusunda pclabs donanımhaber thgtr seviyesine asla ulaşamazsınız bunu hakaret olarak falan algılamayın gerçek bu ziyaretci yapısı bu açılan konular tartışılanlar bunu gösteriyor diğer forumlar boyle değil ama maddi kaygılarınızı ve ziyaretci sayınızı artırma isteğinizi düşününce sizin yerinizde olsa bende sizin gibi yapardım. başarılarınızın devamını dilerim ugraşıp bukadar haber yaptığınız için değerli editorleri topladığınız için teşekkürediyorum.