Anket: Office Programlarında Tercih

Kullandığınız Office Programı Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    229

Bu konuyu okuyanlar

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84

elektr10

Profesör
Reaksiyon puanı
3
TuningMert dedi ki:
gokhans19 dedi ki:
elektr10 dedi ki:
TuningMert dedi ki:
Openoffice kullanıyorum.Oldukça hoş ve kullanışlı ;) ve tabiki ücretsiz :D
Office 2007 ücretli mi :D
Bize bedava :D bill amcam saolsun vistayıda office 2007yide hediye etti bana gözlerinden öperim :p

Aaa sanadamı hediye etti?Geçen banada Vista hediye ettiydi :D
Ne cömert adam bir de kötüleyenler var microsoftu hep beraber kınayalım onları ;D

Gelmeyen cevaplar için teşekkür ettiğin konuda( :]) microsoftla irtibata geçtiğini söylemişsin mert.Microsoft hediye vistaya destek veriyor mu :^)

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Benimkisi belli olmayan hediye :D Evet veriyorlar.Şu ana kadar sanırım 8 kez irtibata geçtim.Her mesajlarının sonundada "Orijinal Yazılım Kullandığınız İçin Gönülden Teşekür Ederiz"ibaresini gördüm :D

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
TuningMert dedi ki:
Benimkisi belli olmayan hediye :D Evet veriyorlar.Şu ana kadar sanırım 8 kez irtibata geçtim.Her mesajlarının sonundada "Orijinal Yazılım Kullandığınız İçin Gönülden Teşekür Ederiz"ibaresini gördüm :D
Bende o teşekkürü orjinallik isteyen programları indirdikten sonra görüyorum. :D Bende teşekkür ediyorum orjinal gördüğün için :D :D :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
@poc@lypse dedi ki:
Office 2007'de kaydedilen dosyaları (xlsx, docx, pptx...vb.) Microsoft'un sitesinden indireceğiniz yamayla, eski sürümlerde (office 2000, XP ve 2003) açabilirsiniz (Hatta kaydedebilirsiniz, düzenleyebilirsiniz...).

bunu ben de dahil birçok kimse bilmiyor sanırım :) en kısa zamanda ana sayfaya bir yazısını yazıp vermek lazım.

gokhans19

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Office 2007de farklı kaydetten docx yerine doc olarak diğer dosyalarıda eski hallerinde kaydedebiliyosunuz..

Wiener

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Office 2003"den 2007"ye gecenlerde transfer oldum.2007 birazcik karisik ve hala alismaya calisiyorum :D

azarax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2003 kullanıyorum ben ama 2007 güzel.

captaingreen

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Daha önceleri Office 2003 kullanıyordum sunumlarda veya grafiklerde kullanıyordum.Sonra 2007 çıktı hemen onu aldım.Şimdi 2007 kullanıyorum sunumlar grafikler daha basit hazırlamak uygulamak tavsiye 2007.

DarkDance

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Open Ofiice bence arkadaşlar süper bütün şirketimde Open office kullanıyorum

White

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 Yıldır Open Office kullanıyorum. Ve flaş belleğime atıp istediğim ve kullandığım bilgisayarlara kuruyorum. Bu rahatlığı diğer ofis paketlerinde bulamadım.

Tsunmys

Profesör
Reaksiyon puanı
2
office 2007 kullandım ama cıks tutmadı beni bide kayıt ettiğin belgeler malum eski ofis sürümlerinde açılmıyor bide onu görünce hepten gözümden düştü :'(
Onu farklı kaydetten ayarlayaibliyorsunuz :yes:

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
open office beni deli etti bazen kaydetmiyor bazen durduk yere kapanıyodu bende katlettim geberttim artık ms 2007 deyim

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Çağa ayak uydurmak lazım:D 2007 kullanıyorum.

agkorkmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Office 2010 Sürümü hakkında bir sürü spekülasyon dolaşıyor bilgisi olan varmı ?

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Tabi ki OpenOffice.
MS/Office ise kendi kapalı doküman formatını bütün dünyanın burnuna dayamaya çalışmakta. Standart ofis formatı haline getirmeye çalışmakta. Bu durum win işletim sisteminin yaygın bir şekilde kullanılmasını garanti altına almanın bir yoludur. Tekelleştikten sonra ise, bir belge yazmak istediğinizde, yada ikinci kere açıp okumak istediğinizde ücret ödemek zorunda kalacaksınız. Ama bunu dert etmeniz gerekmeyecek, çünkü kredi kartınızdan ilgili ücret otomatik çekilecek. Daha fazla bilgi için dijital hak yönetimi konusunda araştırma yapabilirsiniz.

anfy

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Tekelleştikten sonra ise, bir belge yazmak istediğinizde, yada ikinci kere açıp okumak istediğinizde ücret ödemek zorunda kalacaksınız. Ama bunu dert etmeniz gerekmeyecek, çünkü kredi kartınızdan ilgili ücret otomatik çekilecek..

bende komplo teorilerini severim ama bu biraz fazla olmuş gibi :hammer: