Anket: Office Programlarında Tercih

Kullandığınız Office Programı Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    229

Bu konuyu okuyanlar

chimera

Dekan
Emektar
office 2007 kullandım ama cıks tutmadı beni bide kayıt ettiğin belgeler malum eski ofis sürümlerinde açılmıyor bide onu görünce hepten gözümden düştü :'(

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
microsoft daima :D Ayrıca office 2000 kullanıyorum ben.. Elimde yok 2003 falan valla..

Ahmethz

Rektör
Emektar
openoffice harika fakat mathtype uyumlu değil ondan msOffice, fakat 2007 cicili olmasına karşın tüm ihtiysçlarıma yanıt vermiyor ondan cevabım office2003. ama gıcıklık olsun diye diğere oy verdim ;D

elektr10

Profesör
Ben openoffice kullanıyorum.Ms office'den pek bir eksiği yok, fazlası var :)

Jojoba dedi ki:
openoffice harika fakat mathtype uyumlu değil ondan msOffice, fakat 2007 cicili olmasına karşın tüm ihtiysçlarıma yanıt vermiyor ondan cevabım office2003. ama gıcıklık olsun diye diğere oy verdim ;D
mathtype neyle uyumlu değil?

Ahmethz

Rektör
Emektar
elektr10 dedi ki:
Ben openoffice kullanıyorum.Ms office'den pek bir eksiği yok, fazlası var :)

Jojoba dedi ki:
mathtype neyle uyumlu değil?
openoffice ile uyumlu değil mathtype, en son ben bıraktığımda öyleydi yani 8)

@poc@lypse

Öğrenci
Office 2007'de kaydedilen dosyaları (xlsx, docx, pptx...vb.) Microsoft'un sitesinden indireceğiniz yamayla, eski sürümlerde (office 2000, XP ve 2003) açabilirsiniz (Hatta kaydedebilirsiniz, düzenleyebilirsiniz...).

SDN Son Haberler