Anket Anket Çok Tuhaf Çıktı...

Bu konuyu okuyanlar

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Merhaba arkadaşlar ben bir uygulamada 2 anket yaptım biri sedat peker hain mi? Diye sordum az katılım var ama sonuç hayır cıktı..
2 ci anket abdullah çatlı hain mi kahraman mı diye sordum orda da katılım önceki anketten 19 kişi daha az ama sonuç hain cıktı...

Bence Çok tuhaf.. sizce?

Reklam olmasın diye kaynak vermedim

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Boş muhabbet bu anket işleri. O ankete katılanların yaş ortalaması kaç acaba ! Abdullah Çatlı 1996 da trafik kazasında öldü zaten o günleri bilen kaç kişi var ! Bir insana vatan haini demen için vatanını satması veya aleyine yabancılarla iş tutması lazım. Çatlı devleti için ülkesi için vurmuş vurulmuş birisi... Sedat Pekere gelirsek onun olayı bambaşka Çatlı ile kıyaslanamaz bile Sedat Peker organize suç ve mafya lideri üstüne firari ve yurtdışında kaçak yaşıyor. Şuan milletin Sedat Peker sevdası muhalif olması ve hükümete sallamasından geliyor. Yarın muhalefete 2 laf etse hemen hain ilan eder onlarda... Sedat Peker olayına düşmanımın düşmanı dostum hesabı bakıyorlar gözü dönmüş bazı tipler ...

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Boş muhabbet bu anket işleri. O ankete katılanların yaş ortalaması kaç acaba ! Abdullah Çatlı 1996 da trafik kazasında öldü zaten o günleri bilen kaç kişi var ! Bir insana vatan haini demen için vatanını satması veya aleyine yabancılarla iş tutması lazım. Çatlı devleti için ülkesi için vurmuş vurulmuş birisi... Sedat Pekere gelirsek onun olayı bambaşka Çatlı ile kıyaslanamaz bile Sedat Peker mafya lideri üstüne firari ve yurdışında kaçak yaşıyor. Şuan milletin Sedat Peker sevdası muhalif olması ve hükümete sallamasından geliyor. Yarın muhalefete 2 laf etse hemen hain ilan eder onlarda... Sedat Peker olayına düşmanımın düşmanı dostum hesabı bakıyorlar gözü dönmüş bazı tipler ...
Bende öyle düşünüyorum.. bir daha bu konuyla anket yapmicam rahmetliye haksızlık oldu . Rahmetliye biraz sempatizanlığım vardı.. 2000 yıllarda çok konuşuldu severdim.. hatta ona ait olan bir sözü çok severim gerçi tam ona ait olabilir mi? Bilmiyorum ama çok doğru ( iki kişinin bildiği sır değildir..)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Boş muhabbet bu anket işleri. O ankete katılanların yaş ortalaması kaç acaba ! Abdullah Çatlı 1996 da trafik kazasında öldü zaten o günleri bilen kaç kişi var ! Bir insana vatan haini demen için vatanını satması veya aleyine yabancılarla iş tutması lazım. Çatlı devleti için ülkesi için vurmuş vurulmuş birisi... Sedat Pekere gelirsek onun olayı bambaşka Çatlı ile kıyaslanamaz bile Sedat Peker organize suç ve mafya lideri üstüne firari ve yurtdışında kaçak yaşıyor. Şuan milletin Sedat Peker sevdası muhalif olması ve hükümete sallamasından geliyor. Yarın muhalefete 2 laf etse hemen hain ilan eder onlarda... Sedat Peker olayına düşmanımın düşmanı dostum hesabı bakıyorlar gözü dönmüş bazı tipler ...
Bide enteresan şu karşı taraf açıklama yapsa. Bak bak açıklama yaptığına göre doğrudur diyor.. yapmasa sustuğuna göre doğru diyorlar.. Ben yakından takip ediyorum ama birtane kapı gibi delil koymadı.. veysi ateş ses kaydını dinledim en kötü telefon da bile o kadar cızırtı çıkmaz bide bunlar milyonluk adamlarsa iphone kullanıyordur o kadar kötü ses çıkmaz... adamın sesini anlamıyorum montaj tekniği gibi geldi.. akp li olmayan biri olarak şunu da diyim peker oyununda bir iş var ara sıra chp de payını aliyor ve akp nin parmağını hissediyorum

Son düzenleme:

Son mesajlar