Anime Keyif

Munitionis

Profesör
18 Mart 2012
1,504
9
218
Vallahi artan kişiler i görmek, kendimden büyük anime sever görmek sevindiriyor. Yakın zamanda işi bir adım daha ileri taşıyıp bu insanlarla bir araya gelip görüşmeyide isterim :) Ben bu aralarda ise Steins Gate i izliyorum bitirmemek için ara verip önceden izlediğim animeleri tekrar tekrar izliye izleye bir hal oldum gerçekten güzel olmuş(Toradorayı 4. yemi bitiridim 5. yime emin değilim) 1-2 bölüm ne oluyor lan burada diye başlayıp daha sonrasında ise zamanın nasıl geçtiğinizi anlayamadığınız müthiş bir anime olmuş umarım sonu hayal kırıklığına uğratmaz.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
One piece 2d3y 15. Yil serefine yayinlanan ozel bolum izlemeyen kalmasin mükemmel
ea02cae00421fb3bc62701701e8e6266.jpg

Mert Ahmet

Dekan
16 Mayıs 2010
5,706
41
228

Sansar667

Profesör
19 Ekim 2012
2,425
524
293
ben o animeye baktım 6. bölümdeyim ama altyazılarda kayma oldu 4. bölümde bişey anlamadım :D bir daha izlicem :) şimdi ergo proxy izliyorum bitirmek üzereyim 21deyim :) başka izleyen var mı ergo proxy ? :)

Ergo proxy ilk izlediğim animelerden o karanlık ve kasvetli ortamıyla , müzikleriyle (kiri - monoral ve radiohead - paranoid android ) ile ve hepsinden önemlisi psikolojik ve ütopik yönleriyle benim nezdimde başyapıtlardan biridir.Şimdi düşününce ne kadar çok sevdiğimi anladım :D

cheleby

Profesör
8 Mayıs 2009
2,716
227
243
Arkadaşlar merhaba.Bu aralar yeni bir animeye başlamak istiyorum.Death Note beni animeye başlatan seridir.Onun gibi birşey arıyorum ama bulamıyorum.Naruto izliyorum.Severim.Şu aralar hunter x hunter başladım.Ben böyle bilim kurgu olarak birşeyler arıyorum.Bilgisayarlı felan.Ne biliyim farklı birşeyde olabilir.Aşk,sevgi,romantizm vs olmasın.Tavisye edebileceğiniz birşey var mı ?

mdkbet

Profesör
13 Kasım 2006
2,590
80
228
Arkadaşlar merhaba.Bu aralar yeni bir animeye başlamak istiyorum.Death Note beni animeye başlatan seridir.Onun gibi birşey arıyorum ama bulamıyorum.Naruto izliyorum.Severim.Şu aralar hunter x hunter başladım.Ben böyle bilim kurgu olarak birşeyler arıyorum.Bilgisayarlı felan.Ne biliyim farklı birşeyde olabilir.Aşk,sevgi,romantizm vs olmasın.Tavisye edebileceğiniz birşey var mı ?
sword art online'ı sevebileceğini düşünüyorum.

Sansar667

Profesör
19 Ekim 2012
2,425
524
293

Log horizonada bak istersen ;)

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
24 Mayıs 2013
2,602
18
218
Ya FMA'in Parental Guide'ına bakayım dedim 2 tane spoiler yedim iyi mi artık izlemenin anlamı kalmadı Ghost Hunt'ı da bitirdim

Mert Ahmet

Dekan
16 Mayıs 2010
5,706
41
228
psycho pass izleyebilirsin :)

Sansar667

Profesör
19 Ekim 2012
2,425
524
293
Dünden beri black lagoon serisini izliyorum çizim kalitesi ortalamanın altında olsa da güzel gidiyor aksiyon sevenlere tavsiye ederim :thumbup1:

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
24 Mayıs 2013
2,602
18
218
Birisi cevap versin lütfen Ghost Hunt'ın 2. sezonu çıkacak mı? Aralık ayında çıkacak diyorlar doğru mu? Çok seviyorum bu animeyi

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
24 Mayıs 2013
2,602
18
218
FMA'i de bitirdim bu arada bir şey farkettim Ghost Hunt'taki Misako ile FMA'deki Lyra neredeyse aynı hatta aynı kişi diyeceğim fotoğraflara baksanıza
Misako
Masako.jpg

ve Lyra

Lyra_ep9.jpg

Absolut Milk

Profesör
11 Ocak 2012
1,171
46
228
selam animeciler :))

Şimdi öncelikle şunu söyleyeyim bir animeye başlarken bütün bölümler mevcut mu?,
Bitmiş mi?
Devam ediyor mu düzenli olarak yayınlanıyor mu? dikkat edin :/

Ben Inuyasha ya başladım 88 de kaldım.
Şurdan burdan buldum 88. bölüme kadar gayette akıcıydı iyi izledim ve zevkle izledim,
gel gör ki 88 den sonrasına ait alt yazı yok :/
ingilizcemde güçlü değil ki ing. altyazılı izleyeyim ne yapacağım bilmiyorum :/
Bölümler var hazır ama alt yazı bulamıyorum fikri olan var mı?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
selam animeciler :))

Şimdi öncelikle şunu söyleyeyim bir animeye başlarken bütün bölümler mevcut mu?,
Bitmiş mi?
Devam ediyor mu düzenli olarak yayınlanıyor mu? dikkat edin :/

Ben Inuyasha ya başladım 88 de kaldım.
Şurdan burdan buldum 88. bölüme kadar gayette akıcıydı iyi izledim ve zevkle izledim,
gel gör ki 88 den sonrasına ait alt yazı yok :/
ingilizcemde güçlü değil ki ing. altyazılı izleyeyim ne yapacağım bilmiyorum :/
Bölümler var hazır ama alt yazı bulamıyorum fikri olan var mı?
Bazi fansub sitelerine vs istekte bulunabilirsin :)
Kötü olmuş ben bu olaya hep dikkat ederim