Anime Keyif

Sansar667

Profesör
19 Ekim 2012
2,426
525
293
[MENTION=348324]Shit Happens[/MENTION] Ghost Hunt ' ı izlemedim malesef ama kaç aydır izlenecekler listesinde o yüzden yorum yapamıyorum :)

Sao2 nin bu bölümü(13) harikaydı dostlar sao2yi takip edenlere duyurulur hemen izlesinler :thumbup:

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
24 Mayıs 2013
2,602
18
218
Psycho-Pass'i bitirdim çok şanslıymışım yeni sezonun çıkmasına 2 aslında neredeyse 1 gün kala bitirdim

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
24 Mayıs 2013
2,602
18
218
[MENTION=346205]Jiraiya06[/MENTION] Tokyo Ghoul'u nerede sansürsüz izleyebilirim ingilizce sitelere de baktım ama onlarda sansürlü Another'da da böyle yaptılar deli ettiler beni

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
[MENTION=346205]Jiraiya06[/MENTION] Tokyo Ghoul'u nerede sansürsüz izleyebilirim ingilizce sitelere de baktım ama onlarda sansürlü Another'da da böyle yaptılar deli ettiler beni
Google playda animewatch (anime izle) diye turk yapimi bir uygulama var ben oradan indirip izliyorum sansür yoktu

Sansar667

Profesör
19 Ekim 2012
2,426
525
293
Mahouka Koukou no Rettousei de finalini verdi fakat şu zamanda yeni sezon olacak demediler mecbur ova çıkarmasını bekleyecez.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

@Jiraiya06 Tokyo Ghoul'u nerede sansürsüz izleyebilirim ingilizce sitelere de baktım ama onlarda sansürlü Another'da da böyle yaptılar deli ettiler beni

Tokyo ghoul da o kadar sansür yoktu diye hatırlıyorum sadece siyah beyaz sahneler vardı o kadar.

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
24 Mayıs 2013
2,602
18
218
Mahouka Koukou no Rettousei de finalini verdi fakat şu zamanda yeni sezon olacak demediler mecbur ova çıkarmasını bekleyecez.

Tokyo ghoul da o kadar sansür yoktu diye hatırlıyorum sadece siyah beyaz sahneler vardı o kadar.
Var var bir sürü var ekranı kap kara yapıyorlar buzluyorlar filan

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263

Siyahliklara denk geldim ama onda oynanmamis anime oyle bence açıkçası ben de buzlu rastlamadim...
Mahouka dedigin ise nasil bugun tg bitti anime bakiyorum

Sansar667

Profesör
19 Ekim 2012
2,426
525
293
Siyahliklara denk geldim ama onda oynanmamis anime oyle bence açıkçası ben de buzlu rastlamadim...
Mahouka dedigin ise nasil bugun tg bitti anime bakiyorum

Mahouka da 2096 lı yıllarda geçen büyünün normal olduğu bir dünyadaki büyü lisesindeki tatsuya kardeşlerin yaşadığı olayları anlatıyor. Türü büyü-bilim kurgu ve okul diyebilirim.Aşırı güzelde değilde izlenebilitesi var dediğim gibi yeni bitti zaten :wink:

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
Mahouka da 2096 lı yıllarda geçen büyünün normal olduğu bir dünyadaki büyü lisesindeki tatsuya kardeşlerin yaşadığı olayları anlatıyor. Türü büyü-bilim kurgu ve okul diyebilirim.Aşırı güzelde değilde izlenebilitesi var dediğim gibi yeni bitti zaten :wink:
O zaman baska bakalim :D zaten telefondan izliyorum su siralar hint fakiri gibiyim

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
24 Mayıs 2013
2,602
18
218
Tokyo Ghoul'u bitirdim ama sansürden geçilmiyordu bütün kesme sahneleri filan simsiyah yada kamera odağını değiştiriyorlar mangayı okumaya başladım ama yarım bırakacağım galiba çok uzun ya

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
24 Mayıs 2013
2,602
18
218
Elfen Lied'ı bitirdim bugün gerçekten bir sanat eseriydi buna benzeyen anime bilen var mı? Benzeyen derken hem bir şaheser olacak hem de çok iyi bir hikayesi olacak. Bir de finalde kapıdaki kimdi??

Usui Takumi

Profesör
10 Temmuz 2011
3,551
1,177
293
Elfen Lied'ı bitirdim bugün gerçekten bir sanat eseriydi buna benzeyen anime bilen var mı? Bir de finalde kapıdaki kimdi??

dram olarak; nagi no asukara, steins gate, angel beats, clannad, ano hana serilerine bi bak. kapıdaki kişiyi soruyosan mangadan bakman lazım yanılmıyosam 55-60 arası veya 60 küsürlerdeydi ama sandığın kişi olmayabilir, hatırlamıyorum. Mangaya bakarsan bi sürpriz daha var o son bölümdeki patlamayla ilgili.

Naruto Shippuden izliyorum şu an 266 dayım, Naruto yu uyuz oldum iyice. Tutturmuş bi Sasuke de Sasuke. Uzun serilerdeki ana karakterler içinde en sinir bozucu olanı kesinlikle Naruto. Akatsuki olmasa çekilmez yani. Hidan ın "İmansız, kafirler, Jashin-Sama cezanızı benim elimle verecek" demesi yeter.

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
24 Mayıs 2013
2,602
18
218
dram olarak; nagi no asukara, steins gate, angel beats, clannad, ano hana serilerine bi bak. kapıdaki kişiyi soruyosan mangadan bakman lazım yanılmıyosam 55-60 arası veya 60 küsürlerdeydi ama sandığın kişi olmayabilir, hatırlamıyorum. Mangaya bakarsan bi sürpriz daha var o son bölümdeki patlamayla ilgili.

Naruto Shippuden izliyorum şu an 266 dayım, Naruto yu uyuz oldum iyice. Tutturmuş bi Sasuke de Sasuke. Uzun serilerdeki ana karakterler içinde en sinir bozucu olanı kesinlikle Naruto. Akatsuki olmasa çekilmez yani. Hidan ın "İmansız, kafirler, Jashin-Sama cezanızı benim elimle verecek" demesi yeter.
Manga'nın sonunu biliyorum ama Elfen Lied'ın son bölümü mangadan farklı o yüzden oradan cevap bulamam ben o sandığım kişi olduğunu düşünüyorum açıkçası başka kim olabilir ki?

Usui Takumi

Profesör
10 Temmuz 2011
3,551
1,177
293
onu anladım, yaşıyo zaten sadece o muydu başkası mıydı hatırlayamadım neyse daha sonra bi daha bakayım ben oraya :D

Sansar667

Profesör
19 Ekim 2012
2,426
525
293
Elfen Lied'ı bitirdim bugün gerçekten bir sanat eseriydi buna benzeyen anime bilen var mı? Benzeyen derken hem bir şaheser olacak hem de çok iyi bir hikayesi olacak. Bir de finalde kapıdaki kimdi??

Gokuku no Brynhildr aynı mangaka tarafından çizilmiş bu seriyi tavsiye ederim. Elfen liedin animedeki sonu , klasik sonu izleyenin hayal gücüne bırakma durumu fazla zorlamamak lazım kimmiş diye :D

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
24 Mayıs 2013
2,602
18
218
Gokuku no Brynhildr aynı mangaka tarafından çizilmiş bu seriyi tavsiye ederim. Elfen liedin animedeki sonu , klasik sonu izleyenin hayal gücüne bırakma durumu fazla zorlamamak lazım kimmiş diye :D
Sağol listeye ekledim ama sevmiyorum böyle sonun belli olmayan finalleri napayım ama ben onun Nyuu olduğunu düşünüyorum yine de

Munitionis

Profesör
18 Mart 2012
1,504
9
218
@Shit Happens izlemediysen @Mert Ahmet 'in söylediği Mirai Nikki yi izle eğer aradığın Elfen Leid gibi efsanevi bir şeyse tabii. Ve her zaman söyliyecem Yuno>Lucy Yuno aşktır abi :D

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
24 Mayıs 2013
2,602
18
218
Şöyle FMA gibi efsanevi bir anime önerecek var mı aradığım özellikler biraz askeri bir şey olması bir Alex Louis Armstong olsun Roy Mustang olsun Riza Hawkeye filan olsun böyle bir şey istiyorum. Brotherhood'u da bitirdim filmleri OVA'ları her şeyini izledim FMA'i çok sevdim ya yok mu buna benzer bir şey?