Anime editi nasıl yaparım

Ichios

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Anime editi yapmak istiyorum böyle montaj fln nasıl yapcam bilmiyorum ama önereceğiniz program fln var mı ne kadar sürede öğrenebilirim bunun gibi bişi yapmak istiyorum

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Buna edit demeyelim de videoları - eğip büküp müzik eklemek - efektlemek istiyorum diyelim. Ben başlığı okuduğumda alt yazı ile ilgili bir şey sandım. Daha sonra var olan bir anime nasıl editlenir diye düşündüm. Ama senin aradığın olay Adobe After Effects. Her türlü gelişmiş efektleri verebilirsin

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
25,046
Adobe Premiere, Sony Vegas gibi programların birisinde uzmanlaşman lazım. Bu tarz bir edit hemen olacak iş değil. Uzun süre emek sarf etmen gerekiyor.

CapScroLL

Profesör
Reaksiyon puanı
2,683
Vegas yazılımı ile basit şekilde yapabilirsiniz, zamanında bu tip editlerle uğraşmıştım ama anime üzerine değildi, Vegas işinizi görür.

Şu YouTube kanalındaki içeriklere bakın, anlatım videoları mevcut.

Linkini verdiğim kanaldaki anlatım videolarını izleyerek şunları yapmıştım;

Ichios

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Vegas yazılımı ile basit şekilde yapabilirsiniz, zamanında bu tip editlerle uğraşmıştım ama anime üzerine değildi, Vegas işinizi görür.

Şu YouTube kanalındaki içeriklere bakın, anlatım videoları mevcut.

Linkini verdiğim kanaldaki anlatım videolarını izleyerek şunları yapmıştım;
Teşekkür ederim buna benzer editler-effectler yapmak istiyodum biraz inceleyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buna edit demeyelim de videoları - eğip büküp müzik eklemek - efektlemek istiyorum diyelim. Ben başlığı okuduğumda alt yazı ile ilgili bir şey sandım. Daha sonra var olan bir anime nasıl editlenir diye düşündüm. Ama senin aradığın olay Adobe After Effects. Her türlü gelişmiş efektleri verebilirsin
Teşekkür ederim sanırım bilgin var bu işlerde Adobe After Effects mi yoksa Sony Vegas mı daha iyi olur