Ani Fps Düşüşleri

Bu konuyu okuyanlar

ßænshe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhaba Bilgisayarım Orta Düzey Bir Ofis Bilgisayarı Diyebiliriz
Bundan Yaklaşık 1 ay önce başladı bu sorun Lolde fps düşüklüğü yaşıyordum(ani fps düşüşü değil sadece 70 fps 80 fps arası alıyordum)Fps Yükseltme Videolarını Yaptım Ve artık Pc de Her şey çok kasıyor Lol Cs go Valorant Artık Aklınıza Ne Gelirse En çöp Oyunda Bile Kasıyor Format Atmayı Denedim Ama olmadı Sorun ne olabilir

Ender Bakan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bundan Yaklaşık 1 ay önce başladı bu sorun Lolde fps düşüklüğü yaşıyordum(ani fps düşüşü değil sadece 70 fps 80 fps arası alıyordum)Fps Yükseltme Videolarını Yaptım Ve artık Pc de Her şey çok kasıyor Lol Cs go Valorant Artık Aklınıza Ne Gelirse En çöp Oyunda Bile Kasıyor Format Atmayı Denedim Ama olmadı Sorun ne olabilir
BİLGİSAYARIN EKRAN KARTI VE İŞLEMCİSİNİ SÖYLERSENİZ YARDIMCI OLABİLİRİM :)

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821

Öncelikle belirtelim bizler müneccin değiliz yani sistem özelliklerinizi bilemeyiz. İlk olarak sisteminizi yazarak konuya başlayın.

ßænshe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
buyurun

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı 2.PNG
    Ekran Alıntısı 2.PNG
    7.4 KB · Görüntüleme: 93
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    11.9 KB · Görüntüleme: 89

ßænshe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10

Burakfr0

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Ama 120 fpslerdeyken bi anda 50 ye düşüyor o sıradada takılıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Soğutma için ne kullandığımı bilmiyorum ama soğutma testi yapıp atarım
Sıcaklıktan dolayı oluyor sıcaklık yüksek olunca fan bi an daha hızlı dönuyor o sıra ekran kartı veya işlemci beslenemiyor termal macun degis etki etmezse faha güçlü bir fan al beraberinde power supply degistirmen gerekebilir

ßænshe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Dedigim seyden dolayı sicaklik problemi var ölçmeyi denermisin buyuk ihtimal 70 derece givi bir sorun var
Evet Ölçtüm ve ama ekran kartı gayet iyi soğuyor ama işlemcim 63 derece masaüstünde oyunlarda kaç oluyor bilmiyorum zaten ölçemiyorum pc donuyor

Bilgisayarı Windows 10 Pro Yaptım Ve Artık Sadece Fps düşüşü yok Pc de Donuyor

Burakfr0

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Evet Ölçtüm ve ama ekran kartı gayet iyi soğuyor ama işlemcim 63 derece masaüstünde oyunlarda kaç oluyor bilmiyorum zaten ölçemiyorum pc donuyor

Bilgisayarı Windows 10 Pro Yaptım Ve Artık Sadece Fps düşüşü yok Pc de Donuyor
ısı ölçüm cihazları doğru çalışmıyor olabilir benim aklıma gelen bu

ßænshe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Merhaba yine Ben Sorunu Çözmüştüm Sanırım Sizinde Dediğiniz Gibi İşlemcim Çok Isınıyor Ve Ani Fps Düşüşlerine Neden Oluyordu Güç Seçeneklerinden İşlemci Güç yönetiminin En düşük işlemci durumunu azalttım ve Sorun Düzelmişti 2 3 haftadır Ama şimdi Yeniden Başladı Neden Olabilir Acaba