Androidde en iyi müzik ve video oynatıcı hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Arkadaşlar en iyi önerebileceğiniz müzik ve video oynatıcı hangisi?ben video oynatıcı mxplayer kullanıyordum fakat bu aralar çok reklam çıkıyor.windows ta müzik oynatıcı olarak Aımp kullanıyorum.telefonda da kullanmak istedim fakat kullanması bana zor geldi.başka önerebileceğiniz sesi yüksek kalite çıkmasını sağlayacak program önerılerınızı beklıyorum

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Play Muzik'i kullanmıyordum. Fakat sizinde 8gb olsaydı dahili hafızanız default programları kullanmak zorunda kalırdınız :)

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Şakamsn sen ya senin için fullprogramindir sitesindeki indirme linkini kopyalayıp sana attım bu devirde iyilik yapmayacaksın !!
iyilik yapmadan önce programı bi tarattır ona göre böyle bir program var ama tarama sonuçları böyle sonuçlar çıkıyor diye uyarman lazımdı

emreli01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iyilik yapmadan önce programı bi tarattır ona göre böyle bir program var ama tarama sonuçları böyle sonuçlar çıkıyor diye uyarman lazımdı
Oldu bide uygulama yazım sana istersen sonra gelim uygulamayı da telefonuna yükleyim [emoji28] [emoji28] de get yaff [emoji3][emoji3][emoji3]

eyüpyasa0101

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar siteye yeni üye oldum bir sorunum var nasıl yardım alabilirim